Ryterna Group vs Kauno SRC – 2 (52:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Tik po atkaklios kovos „Kauno SRC ‒ 2“ nugalėjo „Ryterna Group“ ekipą

2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 22:33 val., peržiūros: 955

Ketvirtadienį Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "Kauno SRC – 2" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau visas rungtynes "Kauno SRC – 2" ekipa buvo vienu žingsniu priekyje ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu 52:57.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo 5 taškų pranašumą ( 8:3). Vis dėlto, "Kauno SRC – 2" ekipa sudėliojo į vietas savo puolimą ir per keletą minučių persvėrė rezultatą į savas rankas bei įgijo 5 taškų pranašumą ( 8:13). Po minutės pertraukėlės "Ryterna Group" komandai toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o svečiai besibaigiant kėlinukui padidino pranašumą iki 9 taškų. Rezultatas – 13:22.

Antram ketvirčiui prasidėjus šeimininkai pradėjo žaisti agresyviau ir sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau antroje kėlinuko pusėje "Kauno SRC – 2" ekipa pademonstravo kietą gynybą ir padidino savo pranašumą iki 12 taškų. Paskutinėmis sekundėmis taiklus M.Neverbicko tritaškis metimas sušvelnino skirtumą iki 9 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 24:33.

Po ilgosios pertraukos "Ryterna Group" pradėjo demonstruoti geresnę gynybą bei puolimą ir to pasakoje įpusėjus kėlinukui sušvelnino skirtumą iki 3 taškų ( 32:35), tačiau "Kauno SRC – 2" sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir atstatė turėtą 7 taškų pranašumą. Rezultatas – 35:42.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo taškas į tašką. "Ryterna Group" pavyko sumažinti skirtumą iki 5 taškų, tačiau taiklus J. Radausko tritaškis metimas padidino atotrūkį iki 8 taškų ( 42:50). "Ryterna Group" ekipai greitomis atakomis pavyko sumažinti skirtumą perpus, tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Kauno SRC – 2" ekipa, kuri iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 52:57.

Po laimėtų rungtynių " Kauno SRC-2" ekipos treneris, M.Juozapavičius, teigė:" Įdomu žaisti aikštelėje, kuri labiau primena kiemo čiuožyklą nei krepšinio aikštelę. Rungtynės buvo kietos, grubus žaidimas. Šiandien ne kiek meistriškumas padėjo, o kas labiau prisitaiko prie aikštelės. Manau, buvome ramesnių nervų ir laimėjome."

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 15 tšk. (19 atk. kam., 6 perimt. kam.), Mantautas Neverbickas – 12 tšk., Darius Stanaitis – 8 tšk.

Kauno SRC – 2: Mantas Juozapavičius – 23 tšk., Justinas Radauskas – 7 tšk., Paulius Aleksynas – 7 tšk.

„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Sportiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 20:54 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)Pauliaus Aleksyno vedami „Kauno SRC-2“ ekipa nugalėjo „Žaliai-baltus“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:33 val.)