Žaliai-Balti vs Kauno SRC – 2 (61:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Pauliaus Aleksyno vedami „Kauno SRC-2“ ekipa nugalėjo „Žaliai-baltus“

2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 21:56 val., peržiūros: 967

Pirmadienį, spalio 27 dieną, "Varpo" gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Žaliai-balti" (šeimininkai) ir "Kauno SRC-2" (svečiai). Nuopat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau paskutiniame ketvirtyje "Kauno SRC-2" pademonstravo geresnį meistriškumą, kur iškovojo savo pirmąją pergalę. Rezultatu – 61:65.

Per pirmąsias minutes "Kauno SRC-2" tolimais metimais įgijo 9 taškų pranašumą ( 4:13), o dar po keletos minučių atotrūkis pasiekė dviženklį pranašumą. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir savo dvi paskutines atatkas pabaigė tritaškiais metimais, tai jiems leido sumažinti skirtumą iki 7 taškų. Rezultatas – 18:25.

Antrasis ketvirtis prasidėjo "Žaliai-baltų" spurtu ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų, tačiau po svečių ekipos nario, P.Aleksyno, tritaškių metimų pranašumas vėl išaugo iki 7 taškų ( 24:31). Likus žaisti apie keturias minutes šeimininkai spurtavo atkarpa 9:0 ir pirmą karta šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį. Paskutinę ataką M.Beleckio taiklus dvitaškis metimas išlygino rezultatą - 33:33.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus "Žaliai-baltams " pavyko įsiveržti į priekį, tačiau svečiai pademostravo puikią gynybą ir persvėrė rezultatą savo naudai (40:45). Vis dėlto, besibaigiant kėlinukui šeimininkai sukūrė keletą greitų atakų ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo minimalų pranašumą - 49:48.

Paskutinį ketvirtį "Kauno SRC-2" pradėjo "sausa" atkarpa 8:0 ir įgijo saugų pranašumą, tačiau kėlinukui einant šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 58:60). Likus žaisti mažiau nei minutę svečio ekipos nario,Manto Juozapavičiaus, ranka nesudrebėjo nuo baudų metimo linijos bei užtikrino "Kauno SRC-2" pirmąją pergalę. Rezultatu - 61:65.

Po laimėtų rungtynių "Kauno SRC-2" ekipos treneris, M.Juozapavičius, kalbėjo:" Pirmosios rungtynės mūsų, esame nauja komanda. Kolkas ieškome savojo žaidimo, turėjome tik keletą treniruočių. Gaila, kad rungtynės baigėsi trauma. Svarbiausia, kad iškovojome pergalę."

Žaliai-Balti: Edgaras Kajalavičius – 17 tšk., Aivaras Pūras – 13 tšk., Darius Grigas – 13 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Kauno SRC – 2: Paulius Aleksynas – 32 tšk., Mantas Juozapavičius – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Nerijus Urba – 9 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Kauno SRC ‒ 2“ nugalėjo „Ryterna Group“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įveikė Žaliai-baltus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:59 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ antroje rungtynių pusėje susidorojo su „BL Old“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2015 sausio 06 d., antradienis, 21:00 val.)