Baubilas & Granex vs Abstinentai (85:56)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 rugsėjo 27 d., Penktadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Tritaškių kupinose rungtynėse pergalę šventė "Baubilas & Granex"

2013 rugsėjo 27 d., Penktadienis, 22:19 val., peržiūros: 1868

Šį penktadienio vakarą (09-27d.) Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko šeimininkai "Baubilas & Granex" ir svečiai "Abstinentai". Rungtynių pradžia neišskyrė favorito, tačiau rungtynėms bėgant pasimatė šeimininkų komandos stiprumas. Pastarieji bėgo visas rungtynes ir varžovams neleido laimėti nei vieno kėlinio, galutiniame rezultate tapo aišku, kad šiandien stipresni "Baubilas & Granex" (85:56).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu (10:0), tačiau vėliau svečių ekipa "prabudo" ir ėmė tirpdyti savo deficitą, nors pirmame ketvirtyje panaikinti jo ir nepavyko, bet apmažintas jis buvo. "Abstinentų" komandos žaidėjas S.Banaitis ypač daug atakavo iš trijų taškų zonos, kai kada metimai būdavo vos ne nuo vidurio aikštės, viso jam tokių metimų įmesti pavyko 5 iš 18 bandymų. Po kėlinio (22:14).

Antrasis kėlinys buvo kiek inertingesnis, komandos kovojo gan apylygiai, nes ir kėlinio skirtumas buvo vos keturi taškai. Visgi kaip ir pirmąjį, taip ir antrąjį kėlinius laimėjo "Baubilas & Granex. Jų žaidimas atrodė brandesnis, atakos ne tokios skubotos, kaip varžovų, tai jiems leido kauptis pranašumą, kad ketvirtas kėlinys teliktų formalumas (19:15).

Trečiasis ketvrtis buvo lūžis rungtynėse po kurio viskas buvo aišku."Baubilas & Granex" visiškai nesirengė atsipalaiduoti, pažaidė visi žaidėjai, komanda atrodė tvirtai lyginant su varžovais ir visai nejautė spaudimo. Neblogai sekėsi rungtyniauti R.Švagždžiui, kuris ne tik vogė kamuolius iš varžovų, bet ir puikiai talkino komandos draugams, bei pats baigė keletą gražių atakų (22:9).

Paskutinis ketvirtis liko formalumas, komandos jau žinojo rungtynių baigtį, reikėjo sužinoti tik skirtumą. Na, kaip ir visus kėlinius, tai šitą taip pat laimėjo šeimininkai rezultatu (22:18), taip užtvirtindami savo pergalę (85:56).

Nugalėtojų komandos treneris nestokojo geros nuotaikos ir juokais teigė, kad padėjo laimėti greitesnis žaidėjų suolelis (įdomu tai, kad greitesnis, ne ilgesnis).

"Baubilas & Granex" : Tomas Vaišvila (14), Deividas Stirbinskis (12), Rytis Musteikis (12)

"Abstinentai" : Artūras Jankevičius (23), Saulius Banaitis (23), Martynas Šiukščius (6)

Visas rungtynes pirmavę "Kolegos" įveikė "Baubilą & Granex" (2013 spalio 04 d., penktadienis, 23:25 val.)Kauno SRC nesunkiai susidorojo su Baubilas & Granex (2013 spalio 11 d., penktadienis, 23:22 val.)Rungtynių pradžioje miegojęs „Baubilas & Granex“ atsibudo bei pasipuošė aukso medaliais (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)Galingas "Abstinentų" puolimas nepaliko jokių vilčių "Sporto Manijai - Ekodorai" (2013 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Baubilas ‒ Granex“ KKL „Kauno Mero mažosios taurės 2013“ finale (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Kauno „SRC“ nepaliko šansų „Abstinentams“ (2013 spalio 04 d., penktadienis, 21:24 val.)„Baubilas ‒ Granex“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Ekodorą“ (2013 spalio 07 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Baubilas & Granex“ įtikinamai įveikė BK „Centre“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 16:35 val.)„Abstinentai“ privertė „Chemcentrą“ gerokai paprakaituoti dėl kelialapio į ketvirtfinalį (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 19:41 val.)„Kolegos“ nepasigailėjo „Abstinentų“ (2013 spalio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)