Kauno SRC vs Baubilas & Granex (81:67)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 11 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno SRC nesunkiai susidorojo su Baubilas & Granex

2013 spalio 11 d., Penktadienis, 23:22 val., peržiūros: 1246

Š.m. spalio 11 dieną, Kauno mero taurėje, Mechanikos mokykloje susitiko Kauno SRC (šeimininkai) ir Baubilas & Granex (svečiai). Jau pirmame kėlinyje dviženklę persvarą susikrovę šeimininkai,antrąjame ją tik dar padidino ir po dviejų ketvirčių pirmavo devyniolikos taškų skirtumu. Trečiąjame kėlinyje svečiams buvo pavykę kiek priartėti, tačiau ketvirtąjame SRC parodė kas yra kas ir laimėjo rungtynes rezultatu – 81:67 (26:13, 16:10, 16:22, 23:22).

Rungtynės prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, į kuriuos dvitaškiu atsakė D.Urbonas – 4:2. Šešis taškus be atsako surinko SRC ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą. Penkis taškus surinko šeimininkai, keturiias atsakė svečiai ir rezultatas – 15:6. Po tritaškį apsikeitė abi komandos, o tuomet dar keturis pridėjo SRC ir skirtumas išaugo iki trylikos taškų – 22:9. Vieną baudos metimą pataikė D.Mikalauskas, o keturiais taškais atsakė šeimininkai ir skirtumas jau šešiolika. Kėlinys baigėsi D. Mikalausko dvitaškiu su pražanga ir po jo taiklaus baudos metimo, teisėjų švilpukas užfiksavo rezultatą – 26:13.

Antrasis kėlinys vėl geriau prasidėjo šeimininkams kurie pelnė penkis taškus be atsako ir pirmavo – 31:13. Tris taškus surinko D.Urbonas, o keturiais atsakė Marius Čeponis ir skirtumas devyniolika taškų – 35:16. Atkarpą 7:2 laimėjo Baubilas ir aptirpdė skirtumą iki keturiolikos – 37:23. Kėlinys baigėsi penkiais šeimininkų taškais ir po dviejų kėlinių – 42:23 priekyje Kauno SRC.

Trečią kėliny jau kur kas geriau pradėjo Baubilas per tris minutes laimėjęs atkarpą 9:2 ir sumažinę atsilikimą iki dvylikos taškų – 44:32. Po du taškus apsikeitė komandos, tuomet keturis pelnė SRC ir vėl kiek nutolo – 50:34. Bet tai dar nebuvo viskas ir Baubilas kilo į dar vieną spurtą. Laimėję atkarpą 6:0, jie atsilikimą sumažino iki dešimties – 50:40. Vėl po du taškus apsikeitė abi komandos, o tuomet dar keturis pridėjo šeimininkai, vėl padidinę atotrūkį iki keturiolikos taškų – 56:42. Po dar kelių sėkmingų abiejų komandų atakų, baigėsi trečiasis kėlinys po kurio rezultatu – 58:45 buvo priekyje Kauno SRC.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų dominavimu, kai per pirmas dvi minutes skirtumas vėl pasiekė aštuoniolikos taškų ribą. Baubilas per kitas dvi minutes jį sumažino iki penkiolikos – 67:52, o tuomet jau abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas išliko nepakitęs – 72:57. Penkis taškus be atsako surinko šeimininkai, o tuomet dviem tritaškiais atsakė svečiai ir skirtumas tapo keturiolika taškų – 77:63. Iki ketvirčio pabaigos niekas beveik ir nepasikeitė, tad galutinis rungtynių rezultatas 81:67 užfiksavo Kauno SRC pergalę.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – Na pagal skirtumą matosi kas šiandien buvo stipresni. Nuo pradžių jau tas skirtumas išryškėjo ir mes pelnytai laimėjom. Neblogai gynėmės, gerai judėjom ir to užteko.

Nugfalėtojų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo – Marius Čeponis (18), Rokas Maleckas (15, 6 rez. perd., 15 naud. bal.), Andrius Bubelis (11, 18 naud. bal.), Edgaras Cvirka (11), Ignas Snapaitis (11, 15 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Deividas Urbonas (25, 25 naud. bal.,), Deividas Stirbinskis (15, 15 naud. bal.), Darius Mikalauskas (14, 22 naud. bal., 7 išpr. pr.) taškų.

Visas rungtynes pirmavę "Kolegos" įveikė "Baubilą & Granex" (2013 spalio 04 d., penktadienis, 23:25 val.)Tritaškių kupinose rungtynėse pergalę šventė "Baubilas & Granex" (2013 rugsėjo 27 d., penktadienis, 22:19 val.)Kauno „SRC“ nepaliko šansų „Abstinentams“ (2013 spalio 04 d., penktadienis, 21:24 val.)Rungtynių pradžioje miegojęs „Baubilas & Granex“ atsibudo bei pasipuošė aukso medaliais (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Baubilas ‒ Granex“ KKL „Kauno Mero mažosios taurės 2013“ finale (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)„Baubilas ‒ Granex“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Ekodorą“ (2013 spalio 07 d., pirmadienis, 00:19 val.)SK „Mattas“ peržengė Kauno „SRC“ barjerą (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Baubilas & Granex“ įtikinamai įveikė BK „Centre“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 16:35 val.)"Sporto manija - Ekodora" netikėtai įveikė traumų išretintą Kauno "SRC" (2013 spalio 09 d., trečiadienis, 22:32 val.)Permainingoje dvikovoje su dramatiška pabaiga Mariaus Čeponio dvitaškis atnešė pergalę "Kauno SRC" (2013 rugsėjo 27 d., penktadienis, 21:52 val.)