KK „13“ vs LejuoTransa (77:38)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:55 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Galingas KK „13“ žaidimas nepaliko jokių vilčių „LejuoTransai“

2016 sausio 05 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1011

Sausio 5 dieną, 20:55 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir „LejuoTransa“ (svečiai). Lygus žaidimas vyko tik pirmojo kėlinuko metu, o vėliau „LejuoTransos“ puolimas visiškai sustojo, svečiai labai dažnai klydo, o skirtumas tarp komandų augo su kiekviena minute. KK „13“ ekipai pasiekus triuškinamą pranašumą varžovai visiškai nuleido rankas ir tiesiog laukė rungtynių pabaigos. Šeimininkai galingai finišavo ir pasiekė pergalę rezultatu 77:38.

Pirmojo kėlinuko metu atrodė, kad kova bus atkakli ir rezultatyvi. Puikiai susitikimą pradėję „LejuoTransa“ krepšininkai kurį laiką pirmavo, tačiau netrukus šeimininkai atliko keletą keitimų ir puikiai į žaidimą įsijungęs J.Gudavičius vien pirmojo kėlinuko metu pelnė 11 taškų ir padėjo savo komandai persverti rezultatą. Antrojo kėlinuko metu šeimininkai labai sėkmingai gynėsi nuo varžovų atakų ir dabar „LejuoTransa“ krepšininkai vis dažniau klydo, o jų puolimas tapo nerezultatyvus. Prasidedant ilgajai pertraukai KK „13“ jau turėjo labai solidų, net 15 taškų pranašumą 42:27.

Antroje rungtynių dalyje „LejuoTransa“ į aikštelę sugrįžo tiesiog sužaisti likusį laiką ir net nesistengė kovoti dėl pergalės. Svečių puolimas visiškai sustojo, krepšininkai vis dažniau priėmė neapgalvotus sprendimus, o klaidos ir skuboti metimai leido varžovams mėgautis greitu žaidimu. Skirtumas dabar augo labai sparčiai, KK „13“ stiprybė buvo darnus komandinis žaidimas, krepšininkai noriai dalinosi kamuoliu tarpusavyje, tačiau klydo taip pat dažnai. Likęs rugntynių laikas tebuvo formalumas, šeiminikų persvara priartėjo prie 40 taškų ribos ir triuškinama pergalę jau buvo jų rankose 77:38.

Gediminas Pajeda (KK „13“):

„tikėjomės laimėti, nes pernai metus baigėme 5 pergalėmis iš eilės, o dar ir žaidėme namuose, kur savi krepšiai ir sirgaliai“.

KK „13“: Lukas Stanislovaitis – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Jonas Gudavičius – 17 tšk., Egidijus Puikys – 12 tšk., Edgaras Zaidelis – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

LejuoTransa (S): Algirdas Adomavičius – 8 tšk., Eitvydas Rinkevičius – 8 tšk., Redas Jakubauskas – 6 tšk.

„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)