KAUNO AEROUOSTAS vs DICE (67:51)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Kauno Aerouostas" nugalėjo "Dice" ekipą

2011 gegužės 11 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 4381

Gegužės 11 dieną, trečiadienį, “Jachtklubo” sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" mažosios taurės D grupės varžybos, kuriose aikštės šeimininkai “Kauno Aerouostas” pasitiko svečių ekipą “Dice”. Šeimininkai, visąlaik išlaikę neženklę taškų persvarą, paskutiniu, triuškinančiu kėliniu laimėjo pries “Dice” ekipą rezultatu 67:51.

Rungtynės prasidėjo apyligiu komandų žaidimu. Pradžią paženklino 2 taiklūs šeimininkų komandos atstovo K.Čepononio dvitaškiai. Į juos buvo atsakyta taip pat dviem taikliais varžovų “Dice” ekipos kapitono A.Labanausko dvitaškiais (4:4). Iki pat kėlinio vidurio, komandos tolygiai apsimainė taškais ir po taiklaus A.Labanausko dvitaškio, 5-ąją kėlinio minutę rezultatas buvo 9:9. 7-ąją minutę sužibėjo šeimininkų komandos “Kauno Aerouostas” žaidėjas M.Dubrovas. Įmetęs 2 dvitaškius iš eilės tuom neapsiribojo ir išprovokavęs pražangą įmetė dar 2 taiklius baudos metimus, kurie padidino šeimininkų taškų persvarą iki 6 (15:9). Varžovai kėlinio pabaigoje nepasidavė ir T.Višinsko pagalba taškų skirtumas buvo sumažintas iki 3. Kėlinys pasibaigė rezultatu 17:14, “Kauno Aerouostas” komandos naudai.

Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo rezultatyvesniu šeimininkų ekipos žaidimu. Kėlinį gražiai pradėjo “Kauno Aerouosto” žaidėjas A.Gulbinas. Jis per pirmąją minutę sugebėjo įmesti 2 dvitaškius ir baudos metimą, taip pelnydamas net 5 taškus savo komandos naudai (22:14). Tačiau dviženklės persvaros šeimininkam įgyti neteko. Iki pat kėlinio vidurio svečiai “Dice” gerai gynėsi ir nepraleido nei vieno taiklaus priešininkų metimo, o taip pat G.Ukelio ir T.Višinsko taiklių dvitaškių padedami, jie taškų persvarą sumažino iki minimumo (22:21). Tačiau kėlinio pabaigoje aikštelėje pasižymėjo šeimininkai T.Ananka ir M.Dubrovas, kurie pataike iš viso net 3 dvitaškius ir 2 taiklius baudos metimus, kas taškų persvarą pagaliau padidino iki dviženklės (32:22). Tokią persvarą šeimininkams neleido išlaikyti varžovas D.Genevičius, kuris savo taikliu tritaškiu sumažino taškų skirtumą ir užbaigė antrąjį kėlinį rezultatu 32:25.

Po ilgosios pertraukos žaidimas buvo gerokai rezultatyvesnis svečių naudai. Kėlinys prasidėjo taikliu D.Genevičiaus dvitaškiu, po kurio sekė varžovo K.Čepononio atsakas (34:27). Tačiauį atsaką buvo atsakyta gerokai stipriau, nei buvo tikėtąsi. Svečiai G.Ukelis su savo taikliais dvitaškiu ir tritaškiu metimu bei komandos kapitonas A.Labanauskas su savo taikliais baudų metimais ženkliai sumažino taškų skirtumą. Kėlinio viduryje, po rezultatyvaus šių žaidėjų žaidimo, taškų persvara ne tik sumažėjo, bet ir perėjo svečių ekipos naudai (34:35). M.Nevas į varžovų pasirodymą atsakė taikliu dvitaškiu, tačiau po jo sekė dar vienas taiklus priešininko G.Ukelio metimas iš 2 taškų zonos, kuris taškų persvarą vėl gražino svečių “Dice” komandai (36:37). Deja, neilgai trukus “Dice” džiugesiui, šeimininkai “Kauno Aerouostas”, savo taikliais T.Anankos, K.Čepononio ir M.Dubrovo dvitaškiais atsiemė taškų persvarą atgal ir trečiąjį ketvirtį pabaigė rezultatu 44:40.

Paskutinysis kėlinys prasidėjo E.Dobrovolskio dvitaškiu ir jo varžovo D.Genevičiaus atsakomuoju tritaškiu (46:43). Tačiau netrukus prasidėjo itin rezultatyvus šeimininkų “Kauno Aerouosto” žaidimas. Iki pat 5-os minutės, praleidė tik 1-ą priešininkų baudos metimą, jie įgijo dviženklę taškų persvarą, kurią simboliškai pažymėjo taiklus E.Dobrovolskio tritaškis (55:44). Įpusėjus kėliniui ir toliau tęsėsi nelygus žaidimas. “Kauno Aerouostas” ir toliau didino taškų persvarą. Keturių dvitaškių, kuriuos įmetė E.Dobrovolskis ir A.Gulbinas, dėka skirtumas padidėjo iki 19 taškų (65:46). Svečiai nepasidavė ir paskutinėmis rungtynių akimirkomis sugebėjo šiek tiek sumažinti taškų skirtumą. Rungtynes užbaigė taiklus svečių “Dice” ekipos žaidėjo S.Rutkausko tritaškis, kuris lėmė rezultatą 67:51.

Laimėtojų komandos treneris sakė:
“Linksmas pasižaidimas, pasismaginom ir tiek”

Pralaimėtojų komandos treneris sakė:
“Nedaug žaidėjų, nebuvo pagrindinio įžaidėjo. Laikėmės tris kėlinius, ketvirtam jėgų pritrūko.”

Rezultatyviausi žaidėjai:

Kauno Aerouostas: Martynas Dubrovas (16), Karolis Čepononis (15), Edvinas Dobrovolskis (11), Tomas Ananka (10)

DICE: Audrius Labanauskas (13), Giedrius Ūkelis (12), Darius Genevičius (11), Tautvydas Višinskas (10)

"Kauno Aerouostas" nesunkiai nugalėjo KK "Persvaros" krepšininkus (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:24 val.)"Vienas Pasaulis" neturėjo vargo su "Dice" ekipa (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 23:16 val.)"KV Onninen" įveikė "Kauno Aerouostą" (2011 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Kauno aerouostas" lengvai pateko į "Iššūkio" taurės ketvirtfinalį (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 23:01 val.)"KV & Onninen" be didesnės intrigos įveikė "Dice" (2011 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Aršaus žaidimo kupinose rungtynėse pergalę pasiekė "Kauno Aerouostas" bei pateko į finalą (2011 birželio 15 d., trečiadienis, 22:16 val.)Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę nesunkiai nugalėjo BC "Gazuotas pienas" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:22 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė BC "Gazuotas Pienas" (2011 gegužės 07 d., šeštadienis, 21:03 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė aukščiausią apdovanojimų pakilos laiptelį (2011 birželio 16 d., ketvirtadienis, 23:29 val.)