KAUNO AEROUOSTAS vs BC GAZUOTAS PIENAS (62:82)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę nesunkiai nugalėjo BC "Gazuotas pienas"

2011 gegužės 18 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 3653

Gegužės 18 dieną 20.15 "Jachtklubo" sporto salėje įvyko „Švyturio – Kauno Krepšinio Lygos“ "Laikinosios sostinės 2011" rungtynės, kuriose susitiko "Kauno aerouostas" ir BC "Gazuotas pienas". Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą likusį laiką pirmavę nesunkią pergalę pasiekė BC "Gazuotas pienas" rezultatu [62:82].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, BC "Gazuotas pienas" krepšininkai, ir savo pirmąją ataką užbaigė taikliu dvitaškiu metimu. Tačiau šeimininkai, "Kauno aerouostas" krepšininkai, atsakė jiems tuo pačiu. Iškart po to svečiai pataikę du iš eilės tolimus metimus ir dvitaškį bei sužaidę 8:0 išsiveržė į priekį aštuoniais taškais. Šeimininkai jiems atsakė dviejomis taškais pabaigtomis atakomis priartėdami iki keturių taškų, tačiau svečiai įmetė dar du tolimus metimus iš eilės ir atitrūko dešimties taškų skirtumu. Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams nevayko sumažinti atsilikimo, tačiau svečiai savo persvarą irgi padidino nežymiai tik vienu tašku. Atrajame kėlinuke šeimininkams vis nesisekė pagauti greitai atakuojančių priešininkų. Be to, svečiai pakankamai tiksliai atakuodami iš toli ir iš arti didino savo persvarą. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [31:48].

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino. Abi komandos pradėjo žaisti taškas į tašką. Jei tik šeimininkai šiek tiek sumažindavo skirtumą, svečiai tuojau pat jį grąžindavo atgal. Todėl sužaidus trečiąjį kėlinį, kurį nors ir vėl laimėjo svečiai, rezultatas pasikeitė tik minimaliu skirtumo padidėjimu svečių komandos naudai. Paskutiniojo kėlinuko pradžioje šeimininkai sumažino skirtumą iki keturiolikos taškų, tačiau sėkmingiau sužaidę kėlinuko pabaigą svečiai padidino savo atitrūkimą iki dvidešimties taškų. Taigi šeimininkams niekaip neradus būdų apsiginti nuo tolimų svečių metimų bei greitų atakų teko pripažinti pralaimėjimą. Nugalėjo BC "Gazuotas pienas" rezultatu [62:82].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog norėjome išeiti į "Mažąją taurę" gavosi, kad išėjome į "Didžiąją taurę". Treneris sakė, jog mes pajėgus kovoti "Didžiojoje taurėje", tačiau joje kur kas sunkiau būtų nugalėti ir gauti apdovanojimą.

Pralaimėjusios komandos treneris sakė, jog pradžioje mus užmėtė tritaškiais, pasimetėm, varžovai atitrūko, todėl vėliau žaidėm lengvą žaidimą.

"Kauno aerouostas": Tomas Ananka 19, Edvinas Dobrovolskis 15 (9 išpr. pražangos), Martynas Dubrovas 13 (5 rezult. perdavimai, 5 išpr. pražangos).

BC "Gazuotas pienas": Arnoldas Žukauskas 19 (4 tritaškiai metimai), Tomas Bumbulevičius 13 (5 perimti kamuoliai), Mantvydas Balčiūnas 13, Mantas Semėnas 13 (5 išpr. pražangos), Jomantas Eibukas 10 (3 tritaškiai metimai).

"Kauno Aerouostas" nesunkiai nugalėjo KK "Persvaros" krepšininkus (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė BC "Gazuotas Pienas" (2011 gegužės 07 d., šeštadienis, 21:03 val.)Atkakliose ir permainingose varžybose pergalę iškovojo "KV & Onninen" (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Aršaus žaidimo kupinose rungtynėse pergalę pasiekė "Kauno Aerouostas" bei pateko į finalą (2011 birželio 15 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Kauno Aerouostas" nugalėjo "Dice" ekipą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė aukščiausią apdovanojimų pakilos laiptelį (2011 birželio 16 d., ketvirtadienis, 23:29 val.)"Forto Siena & Onyx" iškovojo triuškinamą pergalę (2011 gegužės 25 d., trečiadienis, 23:07 val.)"KV Onninen" įveikė "Kauno Aerouostą" (2011 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Kauno aerouostas" lengvai pateko į "Iššūkio" taurės ketvirtfinalį (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 23:01 val.)