BC „Straight“ vs R2P Sport ‒ S/M (83:89)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 19:30 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“

2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 01:22 val., peržiūros: 1569

Antradienio vakarą Kauno Petrašiūnų vid. m-klos sporto salėje buvo sužaistos dar vienerios C lygos „ALT reklama“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai BC „Straight“ ir svečiai „R2P Sport ‒ S/M“. Rungtynės prasidėjo abiem komandoms apsikeičiant taikliais tolimais metimais. Pirmąsias minutes svečiai turėjo nežymią persvarą, tačiau įpusėjus ketvirčiui šeimininkai pabandė perimti inicaityvą į savo rankas. Pavyko, bet neilgam. Svečiai vėl išsiveržė į priekį minimaliu skirtumu. Kelinį taikliu tritaškiu užbaigė T.Laucevičius ir BC „Straight“ jau pirmavo dviem taškais 19:17.

Antrąjame ketvirtyje abi komandos išbandė savo toliašaudę artileriją. Kėlinio pradžią geriau sužaidę šeimininkai netrukus įgijo jau apčiuopiamą 8 taškų persvarą. Nieko nelaukęs „R2P Sport ‒ S/M“ treneris praprašė minutės pertraukėlės. M. Vaškūno krepšininkai po pertraukėlės iškart ėmėsi mažinti atsilikimą ir po trijų iš eilės taiklių T. Bietkio tritaškių komandas vėl skyrė tik 1 taškas. Toliau abi komandos apsikeitė dar keliais taikliais tritaškiais. Šeimininkai prieš ilgąją pertrauką išlaikė tą patį 2 taškų pranašumą 43:41. *Abi komandos per kėlinį pataikė net 10 tolimų metimų.

Po ilgiosios pertraukos tęsėsi tritaškių lietus. Nors šeimininkai pirmieji pataikė tolimą metimą ir įgijo 5 taškų pranašumą, tačiau netrukus svečiai į jų krepšį įsūdė 3 tritaškius iš eilės ir jau pirmavo 46:52. BC „Straight“ žaidėjai į tokį išpuolį atsakė dviem iš eilės tolimais metimais ir vėl išlygino rezultatą. Ketvirčio pabaigą drausmingiau sužaidę svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po kėlinio jau pirmavo rezultatu 60:63.

Ketvirtąjam kėliniui vos prasidėjus šeimininkai suskubo susigražinti žaidimo vadžias į savo rankas ir surengę keletą sėkmingų išpuolių jie vėl buvo priekyje. Tada sekė „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkų spurtas 0:6 ir jie vėl sugrįžo į pirmaujančiųjų vaidmenį. Likus žaisti apie pusę minutės komandas skyrė 4 taškai. Tada A.Eitutis taikliu tritaškiu sumažino atsilikimą iki minimumo. Likus žaisti 7 sekundes šeimininkai po taktinio baudavimo prie baudų metimo linijos pasiuntė A. Šukį, kuris sumetė abi baudas. Per paskutinę ataką fantastišką tritaškį pataikęs Laimonas Garnelis išlygino rezultatą. Per likusias kelias sekundes svečiams taškų pelnyti nebepavyko ir nuaidėjo teisėjo švilpukas skelbiantis, jog šiose rungtynėse bus žaidžiamas pratęsimas.

Pratęsimo metu buvo matyti, jog abi komandos jau buvo pavargusios nuo apyligės kovos viso mačo metu. Nors taškus pratęsime pirmieji pelnė šeimininkai, tačiau „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai drausmingai žaidę tiek puolime, tiek gynyboje laimėjo atkarpą 0:7. Tašką šiose rungtynėse padėjo Manto Kvedaro tritaškis padidinęs svečių komandos pranašumą iki 6 taškų. „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai, šiose tikrai gražiose rungtynėse, šventė pergalę rezultatu 83:89

Po rungtynių pakalbintas „R2P Sport ‒ S/M“ komandos treneris M. Vaškūnas įvardino pagrindines pergalės priežastis:

„Galbūt, tas toksai, susikoncentravimas ant pačio galo. Pataikėme šiandien gerai, gal čia truputį likimo dovana, bet mus šiandien gelbėjo tolimi metimai. Labai stiprūs priešininkai, manau šiemet jie toli eis.“

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 24 tšk. (13 atk. kam.), Laimonas Garnelis – 20 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vilius Ramonas – 18 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Mantas Kudirka – 23 tšk., Mantas Kvedaras – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Bietkis – 18 tšk., Andrius Šukys – 14 tšk. (10 rezult. perd., 10 išpr. praž.)

„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)