Basement vs BK Centre (85:41)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Basement“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš BK „Centre“ krepšininkų

2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 23:38 val., peržiūros: 920

Pirmadienį, vasario 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Basement“ ir svečių BK „Centre“ ekipų. Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių akivaizdžiai stipresni „Basement“ krepšininkai dominavo prieš varžovus, ko pasekoje visų kėlinukų metu skirtumas tarp komandų tik augo, kol galiausiai šeimininkai pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 85:41 (23:3, 23:10, 22:12, 17:16).

Susitikimą taikliu baudos metimu pradėjo svečiai, tačiau, tai buvo vieni iš paskutinių jų taškų, kadangi čia pat savo dominavimą pradėję aikštės šeimininkai vieną po kitos rengė rezultatyvias atakas bei, spurtavę net 20:0 įgijo devyniolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau dar du taškus sukrapštę BK „Centre“ žaidėjai nežymiai sumažino deficitą, tačiau iki kėlinuko pabaigos ir toliau geriau atrodę „Basement“ žaidėjai įgijo dvidešimties taškų pranašumą. 23:3.

Antro kėlinuko pradžioje kelis taškus surinkę BK „Centre“ ekipos žaidėjai kiek sušvelnino atsilikimą, bet ir toliau puolime nesustabdomai žaidę aikštės šeimininkai spurtavo 8:0 ir įgijo jau net 29 taškų atotrūkį. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios svečiams dar pavyko sukrapštyti kelis taškus, tačiau pora tritaškių metimų pataikę „Basement“ žaidėjai skirtumą tarp komandų padidino iki 33-ijų taškų. 46:13.

Po pertraukos nežymiai geriau startavę svečiai sušvelnino atsilikimą iki trisdešimties taškų, bet čia pat ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai dar labiau nutolo nuo varžovų. Į tai BK „Centre“ atsakė vos vienu sėkmingu išpuoliu, po kurio „Basement“ surinko dar devynis taškus be atsako. Per likusį laiką dar pora taškelių surinkę svečiai kiek sušvelnino savo situaciją, tačiau atsilikimas vistiek buvo milžiniškas. 68:25.

Po pertraukos jautėsi visiškas šeimininkų atsipalaidavimas, kuriuo puikiai pasinaudoję BK „Centre“ krepšininkai ėmė mažinti atsilikimą. Kelis baudų metimus pataikę „Basement“ žaidėjai ir vėl atitolo, tačiau kelis metimus iš toli pataikę svečiai dar labiau sumažino deficitą. Vis tik, skirtumas tarp komandų jau buvo per didelis, todėl aikštės šeimininkai net neleido priešininkams pagalvoti apie pergalę. 85:41.

„Basement“: Jonas Ročka – 19 tšk., Rimantas Lukoševičius – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Matas Lisajevičius – 18 tšk. (7 rezult. perd.)

BK „Centre“: Dima Gostev – 13 tšk. (15 atk. kam.), Denis Malinauskas – 10 tšk., Kiril Abramtsov – 8 tšk.

„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:32 val.)Nesulaikomas „Bangos“ puolimas pervažiavo BK „Centre“ krepšininkus (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:38 val.)DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)Ketvirtfinalį „Basement“ pradėjo lengva pergale prieš „Kauno SRC“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Basement“ tik po pratęsimo įveikė „Banga“ ekipą. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Basement“ tolimais metimais palaužė „Sporto maniją“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 23:30 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)