Vilmista vs LESTO (112:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Vilmista“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lesto“

2013 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 1185

Sekmadienį (12.22) Kauno Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko "Rind" pirmenybių, "Įmonių" lygos "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Vilmista" (šeimininkai) ir "Lesto" (svečiai). Pirmojoje rungtynių pusėje "Lesto" dar bandė priešintis šeimininkams, tačiau antrojoje rungtynių dalyje "Vilmista" pradėjo triuškinti varžovus ir iškovojo pergalę – 112:66 (26:14, 28:25, 24:14, 34:13).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (8:4). "Lesto" priartėjo iki dviejų taškų, tačiau vėliau pralaimėjo atkarpą (7:0) ir jau turėjo devynių taškų deficitą. Nors po S.Jurkšio ir M.Gailiūno metimų skirtumas buvo sumažėjęs iki penkių taškų, tačiau G.Rinkevičius ir M.Vilimas vėl sugrąžino dviženklį pranašumą "Vilmistai" (21:10). Kėlinio pabaigoje abi komandos išlaikė vienodą rungtynių spartą ir po pirmojo kėlinio "Vilmista" buvo priekyje – 26:14.

Antrajame kėlinyje "Lesto" bandė vytis varžovus ir buvo sumažinusi skirtumą iki devynių taškų (32:23). Tačiau daugiausiai E.Plentos ir Š.Petraičio pastangomis skirtumas vėl šoktelėjo iki 14 taškų. Kėliniui einant į pabaigą žaidimas vėl išsilygino ir po dviejų kėlinių šeimininkai jau turėjo 16 taškų pranašumą – 54:39.

Po ilgosios pertraukos "Vilmista" pradėjo triuškinti varžovus. Laimėję atkarpą (14:4), "Vilmista" padidino atotrūkį iki 25 taškų (68:43). Po minutės pertraukėlės "Lesto" kiek stabilizavo situacija ir skirtumas laikėsi ties 25 taškų riba. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo – 78:53.

Ketvirtajame kėlinyje "Vilmista" spėjo surinkti 91 tašką, kol "Lesto" pelnė savo pirmuosius taškus šiame ketvirtyje. Situacija nei kiek nesikeitė ir vėliau, o "Vilmista" ir toliau smaginosi (100:58). Per likusį laiką skirtumas buvo išaugęs iki rekordinių 52 taškų (112:60), tačiau du "Lesto" tritaškiai, iš kurių paskutinis aidint sirenai iš aikštės vidurio sumažino skirtumą, tačiau paliko ir toliau nepadoriai didelį – 112:66.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 32 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Vilimas – 25 tšk., Gytis Mikėnas – 20 tšk. (11 rezult. perd.), Giedrius Rinkevičius – 16 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 11 tšk. (17 atk. kam.)

LESTO: Martynas Gailiūnas – 27 tšk., Šarūnas Jurkšys – 17 tšk., Darius Blužas – 8 tšk.

"Vilmistos" ekipos treneris atsisakė komentuoti varžybas, tačiau pasakė, kad nekomentuoja dėl to, jog ankščiau jo duoti komentarai nebuvo publikuoti ir nėra prasmės kažką komentuot, jei vistiek jų neįdeda.

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Vilmista“ pasiekė revanšą prieš „KTU“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Vilmista“ užtikrintai nugalėjo savo varžovus (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:06 val.)„Karo Medicinos Tarnyba“ po atkaklios kovos palaužė „Lesto“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 00:25 val.)