Vilmista vs Chemcentras (68:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“

2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 21:55 val., peržiūros: 1193

2014 sausio 26 dieną, įmonių lygos rungtynėse, Saulės gimnazijos sporto salėje susitiko "Vilmista" (šeimininkai) ir "Chemcentras" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo atsiplėšti – 15:16. antrasis ketvirtis jau geriau klostėsi svečiams, kurie susikrovė septynių taškų pranašumą – 30:37. Trečiąjame kėlinyje jau dominavo "Chemcentras" kurie per šį ketvirtį susikrovė šešiolikos taškų pranašumą – 46:62. Ketvirtasis kėlinys puikiai prasidėjo "Vilmistai" kurie sumažino atsilikimą iki keturių, tačiau svečiai atlaikė sturmą ir laimėjo rungtynes rezultatu – 68:78.

Rungtynės prasidėjo trimis svečių ir vienu šeimininkų tašku ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo – 1:3. Dar šešis taškus be atsako sumetė "Chemcentras" ir jie jau turi aštuonių taškų persvarą – 1:9. Dar vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Šarūnas Petraitis, o tuomet dar keturis surinko svečiai ir skirtumas jau dviženklis – 2:13. Du taškus pelnė Giedrius Rinkevičius, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Justas Eitmanavičius – 4:14. Du taškus su pražanga pelnė Kornelijus Bitė, o abu baudos metimus sumetė Rokas Misevičius ir skirtumas vienaženklis – 7:16. Kėlinį užbaigė "Vilmista" pelnę aštuonis taškus be atsako ir po pirmo ketvirčio – 15:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo keturiais šeimininkų ir penkiais svečių taškais ir rezultatas buvo – 19:21. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tritaškį smeigė Aurimas Kuprys ir rezultatas – 21:26. Du taškus pelnė Kornelijus Bitė, o tuomet po keturis taškus apsikeitė komandos – 27:30. Iki kėlinio pabaigos atkarpą 7:3 laimėjo "Chemcentras" ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – 30:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo lygiai, nes komandos sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir sužaidus dvi minutes – 37:44. Atkarpą 10:2 laimėjo svečiai ir skirtumas tapo jau penkiolika taškų – 39:54. Du baudos metimus pataikė Mantas Vilimas, o dvitaškiu atsakė Justas Eitmanavičius – 41:56. Iki kėlinio pabaigos penkis taškus surinko "Vilmista", o du tritaškius pataikė Rokas Misevičius ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – 46:62.

Ketvirtą kėlinį galingai pradėjo "Vilmista" laimėjusi atkarpą 9:0 ir sumažinusi deficitą iki septynių taškų – 55:62. Penkis taškus surinko "Chemcentras" ir vėl kiek nutolo – 55:67. Tuomet sekė dar viena galinga "Vilmistos" atkarpa, šį kart 8:0 ir skirtumas ištirpo iki keturių – 63:67. Keturis taškus pelnė svečiai, o dviem atsakė šeimininkai ir rezultatas – 65:71. Per paskutines dvi minutes septynis taškus surinko "Chemcentras", o paskutinę sekundę pataikęs tritaškį Gytis Mikėnas užfiksavo rezultatą – 68:78.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 20 tšk. (9 išpr. praž.), Matas Narbūtas – 13 tšk., Egidijus Plenta – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Chemcentras: Rokas Misevičius – 35 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Justas Eitmanavičius – 16 tšk., Saulius Kepežinskas – 11 tšk.

„Vilmista“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lesto“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Lietuvos dujos“ susitvarkė su „Chemcentru“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 22:35 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)