ELEKTROBALT vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (55:62)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 03 d., Trečiadienis, 21:10 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Elektrobalt" patyrė eilinį pralaimėjimą

Mykolas Brusokas buvo rezultatyviausias savo ekipoje
2007 sausio 03 d., Trečiadienis, 22:36 val., peržiūros: 3558

Vienuoliktą nesėkmę iš eilės KKL "Aukso" lygoje patyrė "Elektrobalt" ekipa, trečiadienį savo aikštėje 55:62 turėjusi pripažinti Kauno technikos kolegijos komandos pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi dvikovos eigos – KTK jau po pirmųjų 10 minučių turėjo 15 taškų pranašumą ir jų persvara nekėlė abejonės.

Nors pirmuosius taškus rungtynėse pelnė „Elektrobalt“ – tai padarė Nerijus Kurklietis, tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai šeimininkai pirmavo. Drausmingai įžaisdami kamuolį ir žaisdami komandinį krepšinį, KTK be atsako pelnė 11 taškų ir atitrūko – 11:2. Netrukus svečiai pataikė du tritaškius iš eilės ir skirtumas dar labiau pašoko – 23:7.

KTK komandoje nebuvo vieno išsiskiriančio žaidėjo – per pirmą ketvirtį pasižymėjo šeši aikštėje pasirodę krepšininkai.

Anksti įgiję įtikinamą persvarą, Kauno technikos kolegijos krepšininkai kiek atsipalaidavo ir „Elektrobalt“ pradėjo tuo naudotis. Atkovodami kamuolius po varžovų krepšiu, šeimininkai po kelis kartus kartodavo metimus ir neleido varžovams labiau atitrūkti (19:34, 28:41).

Nors trečiajame kėlinyje KTK persvara vėl šoktelėjo iki 17 taškų (53:36), tačiau du Evaldo Žiedelio tritaškiai kėlinio pabaigoje prikėlė „Elektrobalt“ krepšininkus kovai.

Ketvirtą kėlinį jie pradėjo be atsako pelnydami dar 6 taškus ir skirtumas sumenko iki 5 taškų – 48:53. Labiau priartėti jiems nepavyko – Mykolas Brusokas pelnė 4 taškus iš eilės, tritaškį pridėjo Martynas Taleišis ir komandas skyrė saugi 9 taškų persvara – 62:53.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 13 taškų pelnęs M.Brusokas. 12 pridėjo M.Taleišis, 11 – Vilmantas Vainauskas, 10 – Remigijus Motys.

„Elektrobalt“ komandai Mantas Šilingas ir Aurimas Andriušis pelnė po 12 taškų, Vytauto Vaškevičiaus sąskaitoje – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Eilinė "Elektrobalt" nesėkmė (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:25 val.)"AIG Life" antrajame ture žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 16:45 val.)"Kauno technikos kolegija" reabilitavosi po pralaimėjimo (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 19:44 val.)"Atleto-2" pergalei prieš "Elektrobalt" šį kartą pratęsimo neprireikė (2006 gruodžio 20 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Kauno Technikos Kolegijai" pergalė išslydo iš rankų (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 18:59 val.)"Eurolexis" sėkmingai pradėjo paguodos turnyrą "Eternit" taurei laimėti (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:31 val.)„Elektrobalt“ neatsilaikė prieš „Tophouse“ puolimą (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Tophouse" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Kauno Technikos Kolegija" po truputį tampa neįveikiamaisiais (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:10 val.)