Vėjų linija & Garliavos duona vs RVG Baldai (59:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą

2016 sausio 05 d., Antradienis, 00:21 val., peržiūros: 1301

Sausio 4 dieną, Pilėnų pagrindinėje mokykloje įvyko Įmonių lygos, reguliariosios antrojo etapo rungtynės tarp vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir svečių „RVG Baldai (S)“. Geriau ir užtikrinčiau rungtynes pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 23:11. Antrame kėlinuke „RVG Baldai (S) ir toliau laikė dviženklį pranašumą savo rankose – 42:32. Trečiame kėlinuke nors šeimininkai ir aktyviai bandė mažinti atsilikimą, tačiau svečiai sėkmingai gynėsi ir išlaikė gana saugią persvarą – 53:42. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai buvo sumažinę savo atsilikimą iki minimalaus, tačiau lemiami metimai skriejo pro šalį ir „RVG Baldai (S)“ ekipa šventė pergalę rezultatu 64:59.

Geriau rungtynes pradėjo svečiai, kurie pirmavo 8:4, o netrukus prie turimos persvaros dėka 5 taiklių tolimų metimų pridėjo dar 14 taškų (16:6). Iki kėlinuko pabaigos „RVG Baldai (S)“ sugebėjo dar padidinti savo pranašumą ir baigiantis pirmajam kėlinukui buvo priekyje 23:11

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje, šeimininkai žaidė aktyviau nei pirmajame, tačiau mažinti atsilikimo nesisekė ir tik kai „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipai pradėdavo artėti, svečiai visada atrasdavo rezultatyvų atsakymą. po pirmosios rungtynių dalies 42:32 pirmavo „RVG Baldai (S)“.

Trečiasis kėlinukas buvo nerezultatyvus, komandos sudėjus pelnė tik 21 tašką. Šiame ketvirtyje kartojosi antrojo ketvirčio scenarijus ir „RVG Baldai (S)“ sėkmingai išlaikė dviženklę persvarą savo rankose.

Nuo pat paskutiniojo ketvirčio pradžios šeimininkai pagaliau sugebėjo spurtuoti 13:2 ir sumažino atsilikimą iki minimalaus (55:56). Dėja, svečiams surengus keletą rezultatyvių atakų, šeimininkams nepavyko atsakyti tuo pačiu ir pritrūkę laiko „Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „RVG Baldai (S)“ pranašumą rezultatu 64:59.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: „Tikėjomės laimėti didesne persvara. Gerai pradėjome rungtynes, tačiau vėliau per anksti patikėjome pergale, atsipalaidavome, varžovai pajautė savo ritmą ir gavosi taip, jog kovėmės iki pat paskutinių sekundžių. O pergalę, manau, lėmė šalčiau sužaistos paskutinės rungtynių akimirkos“

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Daunoravičius – 14 tšk., Vytautas Vaškevičius – 9 tšk.

RVG Baldai (S): Justinas Pileckas – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Grant Aleksa – 9 tšk. (6 rezult. perd.), Edgaras Šipila – 9 tšk.

„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)Antroje rungtynių dalyje prabudę „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo sunkią pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:34 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)