GB UNITED vs OMEGA (67:82)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 08 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Omega" neturėjo problemų prieš "GB united"

2008 gruodžio 08 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 5001

Šiandien Babtų gimnazijos sporto salėje susitiko "GB united" (šeimininkai) ir "Omega" (svečiai). Pirmoje kėlinio pusėje ramiai ir užtikrintai žaidę tiek gynyboje tiek puolime tvirtai laikė varžybas savo rankose. Antroje pusėje ir toliau demonstavę užtikrintą žaidimą iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 67:82 (16:27, 20:17, 14:20, 17:18).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo greita svečių ekipos ataka. Kėlinuko viduryje ekipas jau skyrė 15 taškų skirtumas. Šeimininkams nepavyko prilygti savo priešininkams ir pirmąjį ketvirtį jie pralaimėjo 11 taškų skirtumu 16:27.

Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko priartėti prie varžovų ir sumažinti persvarą iki dviejų taškų (27:29). Per likusį laiką A.Žakelio ("Omega") vedama komanda sugebėjo atstatyti bent menką dalį pranašumo ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 8 taškų pranašumą 36:44.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo vėl įgyti tokį patį žaidimo ritmą , kurį demonstravo pirmame kėlinyje. Netrukus svečiai įgijo dviženklį pranašumą. Užbaigę kėlinuką atkarpa 6:0 svečiai jau turėjo 14 taškų pranašumą 50:64.

Paskutiniame kėlinyje abi ekipos sulėtino žaidimo tempą. Atsipalaidavę "Omegos" krepšininkai ramiai užbaigė varžybas ir iškovojo pergalę bei nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 67:82

"Omega" antroje rungtynių pusėje palaužė "GB United" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 21:27 val.)"Agava & ASS" nepasigailėjo "GB united" ekipos (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:04 val.)"Sanistal" apgynė savo namų sienas nugalėdami "GB United" (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 20:49 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipą (2009 sausio 30 d., penktadienis, 20:38 val.)"Omega" nepasigailėjo "Elintos" komandos. (2008 spalio 31 d., penktadienis, 21:58 val.)"GB United" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:01 val.)"Omega" palaužė "Jmi & Florvita" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:32 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nesunkiai įveikė "GB United" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Omega" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 19:07 val.)"Omega" iškovojo lengvą pergalę (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 20:38 val.)