OMEGA vs ELINTA (65:33)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 31 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Sargėnų vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas LT-47416

"Omega" nepasigailėjo "Elintos" komandos.

2008 spalio 31 d., Penktadienis, 21:58 val., peržiūros: 5973

Šiandien (10-31) "Sargėnų" vidurinės sporto salėje susitiko "Omega" (šeimininkai) ir "Elinta" (svečiai). Puikiai sužaidę antrąjį ketvirtį šeimininkai prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 26 taškų persvarą. Antroje varžybų pusėje komandų žaidimas išsilygino , tačiau persvara buvo jau triuškinama ir nugalėtojas žinomas seniai. Galutinis rezultatas buvo 65:33 (15:6, 19:2 ,14:9 ,17:16).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu. Taikliau atakuodami "Omegos" komandos krepšininkai greitai atitrūko nuo varžovų. "Elinta" puikiai darbavosi po krepšiu ir susikurdavo daug šansų pakartoti savo netaiklius metimus. Tačiau atkovoti kamuoliai labai retai pavirsdavo taikliais metimais. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 15:6.

Antrame ketvirtyje svečių ekipa atrodė tragiškai. Per visą kėlinuką ekipa sugebėjo pelnyti vos du taškus. Praradusi dominavimą po krepšiais komanda palūžo. Po šio ketvirčio svečiai jau turėjo 26 taškų deficitą 34:8.

Po ilgosios pertraukos "Omega" ekipa žaidė tokiu pat tempu kaip ir visas varžybas, o jų priešininkai pagaliau pradėjo pataikyti , tačiau tai persvaros nemažino. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 48:17.

Ketvirtame ketvirtyje "Elinta" pademonstravo kovingą žaidimą , bet ir vėl neprilygo savo varžovams. Šiame ketvirtyje svečių ekipą ant savo pečių tempė T.Žalandauskas, pelnęs beveik visus kėlinio taškus (11 taškų). Galutinis rungtynių rezultatas buvo 65:33.

Po varžybų pakalbintas "Omegos" treneris teigė , kad ekipa žaidė gerai. Paklaustas ar tikėjosi tokios lengvos pergalės jis atsakė , kad komanda tiesiog žaidė ir pasiekė reikiamą rezultatą.

"Kamesta" nesunkiai įveikė "Elinta" ekipą (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 14:39 val.)"Olympic casino" sutriuškino "Elinta" komandą (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipą (2009 sausio 30 d., penktadienis, 20:38 val.)"Omega" palaužė "Jmi & Florvita" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:32 val.)"Omega" tik paskutiniame ketvirtyje palaužė "Kautros" ekipą (2009 sausio 09 d., penktadienis, 22:17 val.)"Inreal NT - Invalda" palaužė "Elintos" pasipriešinimą (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)Ilgai laukta "Elintos" pergalė (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)"Business partners group" nesunkiai įveikė "Elintą" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 11:51 val.)"Omega" neturėjo problemų prieš "GB united" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Omega" iškovojo lengvą pergalę (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 20:38 val.)