Banga & R2P Sport vs „Atletas“ ‒ LSU-2 (71:68)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Banga & R2P Sport“ atlaikė „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipos pasipriešinimą

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 908

Vasario 10-ąją dieną, trečiadienį, Lietuvos Sporto Universitete įvyko „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybių mūšis tarp namuose žaidusių, bet svečių statusą turėjusių „Atleto“ – LSU-2 krepšininkų ir „Bangos & R2P Sport“ ekipos. Pirmajame šių komandų susitikime pajėgesni buvo „Bangos & R2P Sport“ ekipa, nugalėjusi priešininkus rezultatu 86:80, tad šiose rungtynėse taip pat buvo tikimasi atkaklios ir permainingos kovos.

Pirmo kėlinuko pradžioje „Atleto“ – LSU-2 krepšininkams sunkiai sekėsi rasti kelią link varžovų krepšio, o tuo pasinaudoję „Bangos & R2P Sport“ po A. Karbausko metimo pirmavo 10:4. Visgi, geriau sužaista kėlinuko pabaiga leido „Atleto“ – LSU-2 komandai išlyginti rezultatą 15:15, tačiau kėlinuko pabaigoje pataikytas P. Parachomiko tritaškis leido šeimininkams pasibaigus ketvirčiui pirmauti 18:15.

Antrajame kėlinyje „Banga & R2P Sport“ spurtavo 11:0 ir po D.Koblinec tritaškio pirmavo 29:15. Nors likus trims minutėms iki kėlinuko pabaigos G.Juozapavičius sušvelnino rungtynių rezultatą iki 34:26, tačiau A. Montrimavičiaus taiklių metimų dėka, šeimininkai per likusį laiką įmetė dešimt taškų be atsako ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 44:26.

Antrąją rungtynių pusę „Atletas“ ‒ LSU-2 pradėjo labai susikoncentravę ir užsivedę ir jau įpusėjus kėlinukui sumažino „Bangos & R2P Sport“ persvarą iki šešių taškų 51:45. Antroji kėlinuko pusė buvo nerezultatyvi, o „Banga & R2P Sport“ vis dar turėjo penkių taškų pranašumą 57:52.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo galingu svečių komandos žaidėjo M. Kazlausko dėjimu, kuris nutiesė kelią „Atleto“ – LSU-2 ekipos spurtui 0:7, kas leido jiems pirmauti 57:59. Toliau tarp abiejų ekipų vyko labai įnirtinga kova ir likus kelioms minutėms rezultatas buvo lygus 66:66. Visgi, sėkmingiau sužaista rungtynių pabaiga leido „Bangos & R2P Sport“ krepšininkams triumfuoti šiose rungtynėse, rezultatu 71:68 nugalint „Atleto“ ‒ LSU-2 komandą.

Po rungtynių „Atleto“ ‒ LSU-2 komandos treneris Stefan Hendriks džiaugėsi auklėtinių parodytų žaidimu antroje rungtynių pusėje: „komanda parodė didelį charakterį. Palyginus su praėjusiom rungtynėm, žaistom su šia komanda, mūsų komanda tikrai patobulėjo. Išnaudojome daug jėgų sugrįždami į rungtynes, tačiau mes tai padarėme, deja, to neužteko pergalei“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Banga & R2P Sport: Antanas Montrimavičius – 16 tšk., Paulius Parachomikas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Kudirka – 12 tšk., Aurimas Karbauskas – 12 tšk.

„Atletas“ ‒ LSU-2: Gediminas Juozapavičius – 20 tšk., Ovidijus Kokanauskas – 8 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Kazlauskas – 6 tšk.

Permainingose rungtynėse „Bangos & R2P Sport“ šešetukas palaužė „Atleto ‒ LSU-2“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:36 val.)„Banga & R2P Sport“ nelengvai palaužė kovingai nusiteikusius „Atletas“ ‒ LSU-2 krepšininkus (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:56 val.)„Banga & R2P Sport“ neturėjo vargo su „KG Group“ komanda (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:36 val.)Aukštesnę klasę demonstravusi „Banga & R2P Sport“ tiesiausiu keliu pasiekė „A“ lygos finalą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:53 val.)Negausiai susirinkę „Kauno Autobusai“ atsilaikė prieš „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:19 val.)Uraganinis „Bangos & R2P Sport“ puolimas nesuteikė vilčių „Kauno Autobusams“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:58 val.)Rungtynių pabaigoje“Banga & R2P Sport“ palaužė „Kauno autobusus“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:11 val.)Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Atletas“ ‒ LSU-2 ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. ASU ‒ Tornado (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 04:21 val.)Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:13 val.)