ICE vs KOLPINGO KOLEGIJA (64:65)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 13 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Išprovokavę pražangą paskutinėmis rungtynių sekundėmis ir pataikę baudą nugalėjo "Kolpingo kolegija" krepšininkai

2011 vasario 13 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 5333

Vasario 13 dieną, 19.45 val., "V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Ice" ir "Kolpingo kolegija". Rungtynių nugalėtojai paaikškėjo tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis, kai mesdamas iš toli Martynas Lavrentjevas išprovokavo pražangą ir iš trijų mestų baudų pataikė vieną, taip padovanodamas savo komandai pergalę [64:65].

Rungtynes, atkovoję pirmąjį kamuolį ir taikliai užbaigę pirmąją ataką, pradėjo svečiai "Kolpingo kolegija" krepšininkai. Tačiau šeimininkai, "Ice" komanda, po dviejų tikslių atakų išsiveržė į priekį vienu tašku. Rungtynių pradžioje, pirmajame kėlinuke, svečiams sunkiai sekėsi susižaisti, jie padarė du kartus daugiau klaidų bei kėlinuko pabaigą sužaidė visiskai nerezultatyviai nepelnydama nė taško. Visa tai leido šeimininkams lengviau jaustis aikštelėje, kuo jie puikiai ir pasinaudojo laimėdami pirmąjį kėlinuką penkių taškų skirtumu. Po trumpos pertraukėlės tarp kėlinukų antrajame ketvirtyje labai sėkmingai startavo svečiai, jie surengė kelias tikslias taškais pasibaigusias atakas bei sugebėjo apsiginti nuo priešininkų taiklių metimų, taip jie ne tik atsikovojo praloštus taškus bet ir išsiveržė į priekį. Iki ilgosios pertraukos lengvai praradę savo turėtą persvarą šeimininkai visą laiką buvo priversti vytis, tačiau svečių krepšininkai nesuklupo ir išsaugojo savo pranašumą. Likus žaisti trisdešimt sekundžių antrą kartą iš viršaus dėjo Arvydas Geiša taip pakeldamas komandos dvasią ir padidindamas skirtumą dar dviem taškais. Taigi po dviejų kėlinių laimi "Kolpingo kolegija" komanda rezulatu [31:36].

Po ilgosios pertraukos rungtynės tęsėsi toliau, šeimininakai buvo privesrti vytis svečius, tačiau tai ir vėl jiems sekėsi daryti sunkiai. Į kiekvieną taikliai užbaigtą jų ataką priešininkai tuoj pat atsakydavo ir negana to, priešininkai per kėlinuką pataikė keturis svarbius tolimus metimus, taip ne tik neleidę šeimininkams priartėti, bet ir dar labiau atitrūkę nuo jų. Sužaidus tris kėlinukus svečiai pirmavo dešimties taškų skirtumu. Taip sėkmingai sužaidusi trečiąjį kėlinuką katvirtajame svečių komanda patyrė didžiulę nesėkmę. Daugiau kaip pusė kėlinuko jie nesugebėjo surengti nė vienos taikliu metimu pasibaigusios atakos. Tuo iškart pasinaudoję šeimininkai ne tik pasivijo, bet ir pora taškų išsiveržė. Pirmuosius taškus baudų metimu aštuntąją ketvirtojo kėlinuko žaidimo minutę pelnė Arvydas Geiša ir taip nutraukė savo komandos netaiklių metimų seriją, tačiau to nepakako, likus žaisti mažiau kaip dviems minutėms jo komanda pralaiminėjo minimaliu skirtumu. Užvirė tikra kova aikštelėje ir po poros atakų rezultatas tapo lygus. Likus žaisti mažiau kaip pusė minutės su kamuoliu buvo šeimininkų komandos krepšininkas, tačiau jis sužingsniavo taip prarasdamas galimybę išvesti komandą į priekį. Sekė svečių ataka, mesdamas iš toli ir sugebėdamas išprovokuoti pražangą Martynas Lavrentjevas uždirbo tris baudų metimus, iš kurių vieną pataikęs šiandien savo komandai išplėšė pergalę. Rungtynės baigėsi minimaliu skirtumu [64:65].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog jau senokai visa komanda treniravosi, todėl labai džiaugėsi už sunkiai pasiektą pergalę ir pažadėjo stipriai padirbėti iki kitų rungtynių.

"Ice": Kęstutis Petrauskas 18, Mindaugas Drėzas 15 (10 atk. kamuolių), Eimantas Daunora 10 (7 išpr. pražangos).

"Kolpingo kolegija": Arvydas Geiša 34 (18 atk. kamuolių, 7 išpr. pražangos), Aldas Daubaras 15 (5 tritaškiai metimai), Martynas Lavrentjevas 7.

Puikiai sužaista rungtynių pabaiga leido "Kolpingo Kolegijai" iškovoti pergalę (2010 gruodžio 29 d., trečiadienis, 23:24 val.)"BC Šernai" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Kolpingo kolegija" (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 21:03 val.)A. Geišos pasiekti du "C" lygos rekordai padėjo "Kolpingo kolegijai" įveikti "Fobą" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 19:02 val.)Po įtemptų ir kovingų rungtynių pergalę šventė "Ice" krepšininkai (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)Kovoje kaip kare nugalėjo "Kolpingo Kolegija" (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:19 val.)Po pratęsimo ir atkaklios kovos pergalę šventė "Ice" krepšininkai (2011 kovo 15 d., antradienis, 23:51 val.)Paskutinėmis minutėmis "Kolpingo Kolegija" nugalėjo "ECCUA" ketvirtuką (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 21:57 val.)Tik po sunkios ir šiurkščios kovos "Kolpingo kolegijos" komanda nukovė varžovus (2010 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)"KM Tornado-92" po inirtingos kovos palaužė "Kolpingo kolegija" pasipriešinimą (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 20:34 val.)"KK Snaiperiai" neatsilaikė prieš "Kolpingo kolegiją" (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 18:47 val.)