ECCUA vs KOLPINGO KOLEGIJA (68:69)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Kovoje kaip kare nugalėjo "Kolpingo Kolegija"

2011 kovo 14 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 4592

Šį pirmadienio vakarą, Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse kovojančios komandos. Šeimininkai "ECCUA" priėmė svečius "Kolpingo Kolegija", tarp šių komandų tai buvo jau antros rungtynės antrajame ture, abu kartus nugalėjo "Kolpingo Kolegija". Pirmame mače 3 taškais, o šiandienos varžybose vos vienu tašku. Kovoje kaip kare netrūko ir gražių vaizdų, kadangi buvo keli dėjimai, o visas rungtynes panašiomis jėgomis kovojančioms komandoms netrūko nervų ir jėgų. Kur kas geriau pradėję šeimininkai po pirmojo kėlinuko turėjo 5 taškų persvarą, bet antrajame kėlinuke situacija keitėsi ir rezultatą dvejais taškais persvėrė svečiai. Trečiojo kėlinuko pabaigoje gerai susiorganizavo "ECCUA" ekipa ir persvėrė rezultatą jau savo naudai. Ketvirtajame kėlinyje kilo daug intrigų, tačiau laikui pasibaigus nugalėtojai buvo "Kolpingo Kolegija" rezutlatu 68:69.

Pirmajame kėlinuke pirmus taškus pelnė aikštelės šeimininkai, bet V.Burovas atsakė taikliu tolimu metimu. Savoje aikštelėje geriau besijaučiantys "ECCUA" krepšininkai po truputį pradėjo rinktis persvarą ir dar neįpusėjus kėlinukui turėjo 5 taškus rezerve. Vėliau skirtuams išaugo iki 7 (13:6). Šiurkštesnė šeimininkų gynyba irgi davė vaisių, kai stojo svečių centro puolėjas A.Geiša mesti baudos metimų, nei vienas metimas iš keturių nebuvo taiklus. Tačiau tuos netiaklisu metimus A.Geiša kompensavo įspūdingu dėjimu praėjęs pro visus varžovus ir smarkiai krovęs kamuolį į krepšį. Taigi šeimininkai visgi buvo priekyje rezutlatu 18:13.

Antrajame kėlinuke situacija pasiketiė, pergalėstrokštantys svečiai nenuleido rankų ir parodė tikrą dvikovą. Jau pirmomis minutėmis "Kolpingo Kolegijos" krepšininkai prisivijo varžovus, o greitais reidais po krepšiu A.Geiša išvedė komandą į preikį. Šeimininkams nespėjus sustabdyti tokio greito svečių žaidimo teko varžovus stabdyti pražangomis, jų laimei šiandien varžovai nuo baudų metimo linijos buvo labai netaiklūs. Labiau įsismarkuoti svečiams ir nepavyko, taigi turėdami vos dviejų taškų persvarą pirmavo rezultatu 28:30.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę šeimininkų komandos krepšininkai parodė kieno čia yra aikštelė. Po kelių atakų rezultatas buvo lygus 32:32, o L.Dimavičius dar ir tolimu metimu išvedė šeimininkus į preikį, bet vėl puikiai sužaidė A.Geiša sugražindamas svečiams persvarą. Visgi šeimininkai pakeitė taktiką, perdavimas į kraštą, tada į centro žaidėjui, tada užbėgančiajam komandos draugui ir būdavo pelnomi lengvi taškai. Taip svečiai ne tik lygino bet ir persvėrė rezultatą, nors A.Daubaras tolimu metimu buvo taip pat išlyginęs rezultatą, bet šeimininkai toliau sėkmingai atakavo ir gerai gynėsi. Taigi po trijų kėlinių 6 tašk persvarą turėjo "ECCUA" rezultatu 53:47.

Ketvirtajame kėlinyje vyko tikra kova mūšio lauke, svečiai ėmė žaisti per komandos lyderį A.Geiša ir tai pasiteisino. "Kolpingo Kolegija" netrukus pirmavo, tačiau taiklus S.Gudavičiaus tolimas metimas atnešė šeimininkams minimalią persvarą. Kuo toliau tuo didesnė sumaištis vyko aikštelėje, o ir žaidimas vyko taškas į tašką. likus žaisti nepilną minutę svečiai po tolimo iš krašto taiklaus tritaško pirmavo trijais taškais. O kai du baudos metimus sumetė A.Zinkus liko žaisti 33 sekundės, bet svečiai prarado kamuolį ir visą laiką turėjo šeimininkai ir galėjo nugalėti. Lemiamu momentu padaryta klaida atnešė svečiams pergalę rezultatu 68:69.

Po rungtynių nugalėtojų treneris tepasakė:" Mes nugalėjom". O aikštelės šeimininkai po apmaudžios kovos nenorėjo nieko komentuoti. Šiose rungtynėse Arvydas Geiša pasiekė lygos rekordą kaip daugiausiai taškų komandoje pelnęs žaidėjęs.

"ECCUA": Ardas Zinkus (19), Lukas Dimavičius (13), Marius Gadliauskas (10).

"Kolpingo Kolegija": Arvydas Geiša (24), Vladimiras Burovas (18), Aldas Daubaras (12).

"Ice" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)"KK Snaiperiai" neatsilaikė prieš "Kolpingo kolegiją" (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 18:47 val.)"Renversa" sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2011 balandžio 02 d., šeštadienis, 19:35 val.)"Vaišvydava" antroje susitikimo pusėje palaužė "Kolpingo Kolegiją" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 00:03 val.)"FC Fobas" po sunkios kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Ragai" po itin atkaklios kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 20:32 val.)A. Geišos pasiekti du "C" lygos rekordai padėjo "Kolpingo kolegijai" įveikti "Fobą" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 19:02 val.)Puikiai sužaista rungtynių pabaiga leido "Kolpingo Kolegijai" iškovoti pergalę (2010 gruodžio 29 d., trečiadienis, 23:24 val.)Išprovokavę pražangą paskutinėmis rungtynių sekundėmis ir pataikę baudą nugalėjo "Kolpingo kolegija" krepšininkai (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 22:03 val.)"BC Šernai" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Kolpingo kolegija" (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 21:03 val.)