Celsis vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (52:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ nušlavė „Celsio“ ekipą

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 1053

Lapkričio 18 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont". Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių, "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" parodė, jog yra pranašesni už savo varžovus. Jau rungtynių pradžioje pradėję bėgti nuo varžovų svečiai, rungtynių eigoje tik didino turimą pranašumą ir iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (52 – 87)

Jau rungtynėms prasidėjus, svečiai nieko nelaukę pradėjo žaisti greitai, bei efektingai. Puikiai mesdami iš toli, "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipos krepšininkai, pradėjo sparčiai tolti nuo varžovų. Pirmajam rungtynių kėlinukui pasibaigus, svečiai jau turėjo 8 taškų pranašumą (10 – 18)

Antrasis kėlinukas ko gero ir buvo lūžis šeimininkų ekipai. Nors kėlinuką "Celsis" pradėjo gana neblogai, vienu momentu buvo sumažinę deficitą iki vos 2 taškų. Tačiau nuo to momento prasidėjo svečių ekipos spurtas. "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" aktyviai gintis, greitai pulti ir "apšokinėti" varžovus dėl atšokusių kamuolių. Svečiams spurtavus net (0-17), pasibaigus antram kėlinukui, "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipa turėjo solidžią 19 taškų persvarą (18 – 37)

Po ilgosios pertraukos, žaidimas aikštelėje pernelyg nepasikeitė. Iš pirmo žvilgsnio, abi komandos žaidė gana neblogai. Šeimininkų puolimas kiek atsigavo, tačiau jų gynyba vis dar nedaro priešnuodžių prieš svečių tolimus metimus. Taigi, šį gana rezultatyvų kėlinuką svečiams laimėjus rezultatu (19-29), po trijų kėlinių rezultatas buvo (37 – 66)

Paskutinis kėlinukas buvo viso labo tik formalumas. Abi komandos žaidė kur kas labiau atsipalaidavusios. Žaidimas buvo daug lėtesnis, o ir abejų ekipų gynyba nebetokia aktyvi. "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" laimėję ir šį kėlinuką rezultatu (15-21), iškovojo lengvą pergalę rezultatu (52 – 87)

Celsis: Marius Ruškys – 16 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Pečkaitis – 13 tšk., Juozas Sindaras – 10 tšk.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Artiomas Marchockis – 17 tšk. (11 atk. kam., 14 rezult. perd.), Vytis Bulkevičius – 17 tšk., Audrius Žilinskas – 11 tšk., Vilmantas Vainauskas – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Domantas Ladyga – 10 tš

„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandos treneris P.Imbrasas:

"Pagaliau susirinko bent 8 žaidėjai, galėjom padaryt normalią rotaciją, palaikyt aukštą tempą. Manau tai pergalę ir lėmė"

„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų (2015 vasario 24 d., antradienis, 03:18 val.) „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:42 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 21:12 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)Nieko nebelėmusiose rungtynėse, pergalę šventė Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:36 val.)