RVG Baldai vs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (81:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 kovo 18 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„RVG Baldai“ lengvai įveikė nepilnos sudėties „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą

2016 kovo 18 d., Penktadienis, 21:48 val., peržiūros: 1058

Kovo 17 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ priemė svečius „RVG Baldus“. Pirmas pusfinalio rungtynes rezultatu 76:67 laimėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“.

Rungtynės prasidėjo „RVG Baldų“ taiklių tolimų metimų serija. Po trečio šeimininkų tritaškio sužaidus dvi minutes „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ paprašė minutės pertraukėlės (9:0). Po jos pirmus taškus pavyko pelnyti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (9:2). Netrukus dar vienas šeimininkų tritaškis krito į svečių krepšį (12:2). Ketvirtą minutę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (12:7). Netrukus svečių puolimas užstrigo, o „RVG Baldai“ pelnė 12 taškų be atsako (24:7). Baigiantis kėliniui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ sumažino varžovų persvarą vienu tašku (24:8).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ metimu (24:10). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „RVG Baldai“ (33:10). Sužaidus keturias minutes „RVG Baldai“ paprašė minutės pertraukėlės (33:12). Po jos „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pataikė tritaškį (33:15). Prasidėjus antrai kėlinio pusei taškus be atsako rinko „RVG Baldai“. Šeimininkai jų pelnė 12 (45:15). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (47:17).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė „RVG Baldai“ (49:17). Į tai atsakė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ dviem taikliais metimais (49:22). Trečią minutę du taškus pelnė šeimininkai (51:22). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos „RVG Baldų“ treneris buvo nepatenkintas komandos žaidimu ir paprašė minutės pertraukėlės (54:29). Per likusį laiką komandos rungtyniavo apylygiai, o sužaidus 30 minučių rezultatu 59:33 pirmavo „RVG Baldai“.

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu (61:33). Vėliau penkis taškus iš eilės pelnė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (61:38). Po dviejų taiklių „RVG Baldų“ komandas skyrė 29 taškai (67:38). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė 29 taškai (69:40). „RVG Baldai“ rungtynių pabaigoje išsaugojo solidžią persvarą (81:49).

Trečios serijos rungtynės bus žaidžiamos Kovo 21 dieną 20:30 A. Sabonio KC sporto salėje.

„RVG Baldų“ žaidėjas T.Cylikas: „Varžovai šiandien buvo be trijų savo lyderių, bet pergalė yra pergalė. Žaidimo atžvilgiu tai nedžiugina. Pirmadienį matysime kaip bus, aišku, sieksime pergalės.“ Paklaustas kas lėmė gražų ir gerą komandos žaidimą, nors ir nebuvo varžovų lyderių ir kieno tai labiau nuopelnas, žaidėjas atsakė: „Realiai ir tai ir tai prisidėjo. Truputi pakeitėme kai ką žaidime, padarėme namų darbus po pirmų rungtynių.“

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos treneris M.Rutkauskas: „Sėkmės, tik sėkmės šiandien trūko iš tikro.“ Paklaustas, ar ne visi susirinko šiandien, treneris atsakė: „Pagrindiniai susirinko.“ Paklaustas, apie kitas rungtynes, treneris atsakė: „Protestą parašom ir 20:0 laimėjom, švieslentės nėra.“

RVG Baldai: Martynas Gailiūnas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Mantas Stankevičius – 15 tšk., Rokas Šipila – 11 tšk., Grant Aleksa – 10 tšk.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Mindaugas Rutkauskas – 18 tšk., Paulius Daunys – 18 tšk., Remigijus Dailidė – 6 tšk.

Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Rapala“ iškovojo 5 pergalę iš eilės nugalėdami „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 00:07 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:08 val.)