Kleboniškio „Vilkai“ vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (62:101)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

emobilus.lt & “Mattas” įsidėjo dar vieną pergalę į savo kišenę.

2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 23:15 val., peržiūros: 1244

Lapkričio 12 dieną „ALT reklama“ C lygos pirmenybėse susitiko šeimininkų statusą turintis Kleboniškio „Vilkai“ prieš varžovus emobilus.lt & “Mattas”. Nuo rungtynių pradžios svečiai pabėgo į priekį ir šeimininkams, net neleido pagalvoti apie pergalę. Nors antrajame kėlinuke likus žaisti 3 minutes „Vilkai“ padarė spurtą, tačiau priartėti iki varžovu, nepavyko, beto trečiame kėlinuke emobilus.lt & “Mattas” išėjo su nauja jėgą ir skirtumas tarp komandų išaugo dar labiau.

Rungtynės prasidėjus pirmuosius taškus pelnė svečių vidurio puolėjas A.Giedratis, tačiau šeimininkai atsakė tritaškiu metimu ir lengvu dvitaškiu iš po krepšio. Kadangi svečiai turėjo tiek ūgio tiek svorio persvara, todėl ataks rengė per priekinė linija. Šeimininkai neturėjo pasirinkimo, todėl baudavo savo oponentus ir siuntė juos prie baudų linijos. Per pirmąjį kėlinuką šeimininkai prasižengė 12 kartu. Vis dėlto svečiai prie baudų linijos nežibėjo. Po pirmojo kėlinio rezultatu (11:21) pirmavo svečiai.

Antrajame ketvirtyje ir toliau dominavo svečiai, bet klaidų jiems išvengti nepavyko, todėl skirtumas dar nebuvo toks didelis, koks galėjo būti. Vis dėlto „Vilkai“ sugebėjo sužaisti nebloga atkarpą (7:13) kurios metu 2 tritaškius įmetė R.Kuncevičius. Po 20 minučių žaidimo emobilus.lt & “Mattas“ pirmavo rezultatu (34:48).

Po ilgosios pertraukos svečiai nusprendė paspausti savo varžovus ir jiems tai pavyko jie perėme kamuolius ir greituose atakose pelnė lengvus taškus. Šeimininkai niekaip negalėjo pasipriešinti varžovams ir atsilikimas po 3 kėlinukų vėl buvo didesnis (47:75).

Ketvirtajame kėlinuke liko tik formalumai, beto svečiai pasiekė net 100 taškų ir rezultatu (62:101) šventė pergalę.

Po pergalės emobilus.lt & “Mattas trenerio paklausu ar pavyko įgyvendinti šios dienos žaidimo planą?

Pasibandėme šiandien senus derinukus, beto pabandėme paspausti, lyg ir viskas pavyko, tačiau sunku spręsti, nes varžovas buvo silpnesnis, tai viską ir įgyvendinome.

Gal ką išskirtumėte iš savo ekipos?
Visi šiandien žaidė neblogai, smagu, kad prisijungė iš Amerikos atvykęs A.Giedraitis. Visi žaidė neblogai.

Kleboniškio „Vilkai“: Liudas Bajer – 14 tšk., Marius Geštautas – 11 tšk., Remigijus Kuncevičius – 10 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Arūnas Giedraitis – 28 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilmantas Vainauskas – 22 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Povilas Balčiūnas – 15 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:32 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)