AG GROUP vs EKODORA & MC TRANS (74:65)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 19 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

"AG Group" ir antrą kartą nugalėjo "Ekodoros & MC Trans" komandą

V.Butrimas pelnė 29 taškus ir buvo pagrindinis pergalės garantas
2008 vasario 19 d., Antradienis, 20:54 val., peržiūros: 4938
Kauno "Varpo" gimnazijos sporto salėje susitiko "AG Group" (šeimininkai) ir "Ekodora & MC Trans" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Įmonių+" lygos "G" pogrupyje. Abi komandos II ture jau rungtyniavo tarpusavyje ir tada gana lengvą pergalę iškovojo "AG Group", nugalėdama priešininkus rezultatu 59:33. Nors šiandieninės rungtynės buvo ir labai įtemptos, visgi ir antrą kartą pranašesni buvo šeimininkai, laimėdami rungtynes rezultatu 74:65.

Pirmuosius taškus pelnė
"AG Group" komanda, tačiau gana greitai tritaškiu metimu atsakė ir "Ekodora & MC Trans". Vėliau žaidimo kontrolę tvirtai perėmė į savo rankas šeimininkai – rungtyniaudami daug agresyviau tiek puolime, tiek gynyboje, jie pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 19:12.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, t.y.
"AG Group" komanda daug tiksliau rengė atakas, o gynyboje gana sėkmingai gynėsi. Šį kėlinį taip pat laimėjo šeimininkai (21:15), o bendras skirtumas padidėjo iki 13 taškų (40:27).

Po didžiosios pertraukos
"Ekodora & MC Trans" komanda surengė spurtą 10:0 ir sumažino atsilikimą iki 3-jų taškų (spurto iniciatoriais buvo N.Zinkevičius (4 taškai) ir D.Adomaitis (6)). Vėliau žaidimas išsilygino, o komandoms niekaip nepavyko pakreipti žaidimo sau naudinga linkme. Trečiąjį kėlinį gana nemažu skirtumu laimėjo svečiai (21:12), bet bendrame rezultate vis dar atsilikinėjo 4-iais taškais (48:52).

Ketvirtąjį ketvirtį abi komandos pradėjo kovingai, bet ir vėl nei vienai ekipai nepavyko pasiekti persilaužimo – vienai persverti rezultato, kitai – padidinti skirtumą. Visgi artėjant kėliniui į pabaigą
"AG Group" komanda surengė spurtą 5:0 ir padidino skirtumą iki 10-ties taškų (70:60) – atrodė, kad rungtynių baigtis aiški. Tačiau tada lygiai tokiu pat spurtu 5:0 atsakė "Ekodora & MC Trans" komanda ir intriga sugrįžo (70:65 "AG Group" naudai). Visgi geriau sužaidę rungtynių pabaigą, pergalę rezultatu 74:65 iškovojo šeimininkai.

Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo V.Butrimas, pelnęs 29 taškus. Puikiai jam talkino P.Daunys (16 taškų) ir V.Šeškas (14 taškų ir 14 atk. kam.).

"Ekodora & MC Trans" komandoje rezultatyviausiai žaidė D.Adomaitis (23 taškai), R.Kulikauskas (14), o A.Giržadas ir N.Zinkevičius įmetė po 12 taškų.

"AG Group" komandos žaidžiantis treneris A.Dervinskas sakė, kad jo komanda po pirmųjų tarpusavio lengvai laimėtų rungtynių buvo nenusiteikę kovai, tad vos neteko užmokėti pergale už tokį lengvabūdiškumą – bus pamoka ateičiai. Strategas teisėjų darbą įvertino devynetais.

"Ekodora & MC Trans" komandos treneris M.Vaškūnas teigė, kad viskas gerai. Teisėjams strategas skyrė po aštuonis balus.
"Naftelf & Nowaco" antra karta nugalėjo "Ekodora & Mc Trans" ekipą (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 22:47 val.)"AG Group" nepasigalėjo "Ekodora & Mc Trans" komandos (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:58 val.)"AG Group" užtikrintai nugalėjo "Kauno Švara - KRG" ekipą (2008 vasario 26 d., antradienis, 22:00 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino "Ekodora - MC Trans" (2008 vasario 26 d., antradienis, 21:36 val.) Pimoji "Ekodora - MC Trans" pergalė! (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai nugalėjo "Ekodora & Mc Trans" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)"AG Group" pratęsimui išsaugojo daugiau jėgų (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 20:08 val.)"AG Group" iškovojo nelengvą pergalę (2008 kovo 18 d., antradienis, 22:17 val.)"Ekodora & MC Trans" po lygios kovos iškovojo pergalę prieš "Kauno švarą & KRG" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)Pirmoji "AG Goup" pergalė tik po itin sunkios kovos (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 20:54 val.)