Vieningas Kaunas vs Karo medicinos tarnyba (100:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 18:18 val., peržiūros: 1181

Sausio 17-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio dvikova tarp namuose žaidusių „Vieningo Kauno“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Karo Medicinos Tarnybos“ ekipos.

Rungtynių pradžioje „Vieningą Kauną“ į priekį vedė taiklūs tritaškiai, tačiau priešingoje barikadų pusėje taškus rinkosi M.Juščius ir išvedė neleido „Karo Medicinos Tarnybai“ atsilikti. Jau ketvirtąjįį tolimą metimą realizavę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (14:11), bet tuomet dukart iš toli driokstelėjo M.Zdanauskas ir susitikimo svarstyklės nusviro į kitą pusę (14:17). Po dar 4 M.Juščiaus taškų, „Karo Medicinos Tarnyba“ padidino atotrūkį iki 4 taškų (17:21), tačiau paskutinis žodis pirmajame ketvirtyje priklausė „Vieningo Kauno“ snaiperiams. V.Vaitkevičiaus kariauna paskutinėje 2 minučių atkarpoje įsūdė tris tritaškius (du iš jų A.Lencevičius) ir po pirmųjų 10 minučių aikštės šeimininkų rankose buvo 5 taškų persvara – 26:21.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis komandos žengė koja kojon ir skirtumas svyravo neženkliai. Visgi dar pirmoje ketvirčio pusėje „Vieningas Kaunas“ šovė į priekį, spurtavo 9:0 ir, likus žaisti 4 minutes, pastatė „Karo Medicinos Tarnybą“ ir nemalonią padėtį (40:26). Tuo svečių bėdos nesibaigė ir po kurio laiko komandas skyrė jau 19 taškų (51:32), o paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės akimirkomis rezultato skirtumas pakito minimaliai ir įpusėjus mačui „Vieningas Kaunas“ džiaugėsi 18 taškų bagažu – 52:34.

Po didžiosios pertraukos „Karo Medicinos Tarnyba“ sukruto ir startavo 5 taškais, kurie braukė nuostolius iki 13 taškų (52:39). Tiesa, vėliau priešingoje barikadų pusėje iniciatyvos ėmėsi R.Šapalas, o po A.Lencevičiaus dvitaškio aikštės šeimininkų pranašumas vėl pasiekė 19 taškų ribą (58:39). Kelis kartus priešininkų gynybą pralaužę svečiai priartėjo iki 15 taškų (61:46), tačiau paskutinėje 2,5 minutės atkarpoje „Karo Medicinos Tarnyba“ taškų nepelnė, o oponentai sutvirtino savo pozicijas iki 20 taškų ir laimėjo tris ketvirčius rezultatu 66:46.

Jau ketvirtojo kėlinio pradžia galutinai sužlugdė pačias optimistiškiausios svečių ekipos viltis atsitiesti, Galingą puolimo banga ketvirtį pradėję „Vieningo Kauno“ krepšininkai, 2,5 minutės atkarpą laimėjo įspūdingu rezultatu 13:0 ir palaidojo „Karo Medicinos Tarnybos“ svajones atsitiesti (79:46). Paskutinėmis dvikovos minutėmis žaidimas tapo ganėtinai atviras ir abi komandos taškus rinkosi kur kas lengviau. Visgi įsismaginę „Vieningo Kauno“ krepšininkai, likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę, pelnė 100-ąjį ir paskutinį tašką šiame susitikime. Nuaidėjusi finalinė sirena skelbė daugiau nei užtikrintą „Vieningo Kauno“ pergalę rezultatu 100:58.

Vilius Vaitkevičius („Vieningas Kaunas“):

Pirmas kėlinys nebuvo labai ramus ir Tau teko daugiau laiko praleisti atsistojus. Tačiau vėliau galėjai ramiai atsisėsti ir mėgautis žaidimu. Kas įtakojo tokį scenarijų?

„Įtakojo tai, kad tiesiog įjungėme aukštesnę pavarą. Tikėjomės pergalės. Aišku nenuvertiname nė vienų varžovų, bet šiandien tiesiog pavyko neblogai realizuoti tiek tolimus metimus, tiek regzti greitas atakas. Įvykdėme tą persilaužimą ir pasisekė gražiai užbaigti varžybas.“

Eimantas Šabonas („Karo Medicinos Tarnyba“):

Pradžia rungtynių buvo išties nebloga ir atrodė, kad pamatysime kietą ir atkaklią kovą. Bet antrajame kėlinyje subyrėjote ir paleidote varžovus į priekį. Kodėl taip nutiko?

„Keitimai išbalansavo visą žaidimą. Neturime lygiavertės sudėties. Kai kurie žaidėjai rungtyniauja stipriau, kai kurie silpniau. Davėm visiems pažaisti, tai taip ir gavosi.“

„Vieningo Kauno“ gretose smaginosi A.Lencevičius (30 tšk., 9 atk. k., 11 rez. p., 39 naud. b.), A.Rupeika (27 tšk.), D.Plerpa (15 tšk., 17 atk. k.), R.Šapalas (14 tšk., 13 atk. k., 5 išpr. pr.), A.Karla (6 tšk., 7 atk. k., 5 rez. p.), J.Karla (4 tšk., 8 atk. k., 5 rez. p.) ir Ž.Pilipavičius (4 tšk., 7 atk. k.).

„Karo Medicinos Tarnybos“ komandoje išsiskyrė M.Zdanauskas (24 tšk., 5 rez. p., 5 išpr. pr.), M.Juščius (15 tšk., 15 atk. k.), D.Vaitkevičius (12 tšk., 6 rez. p.), M.Zapalis (5 tšk.) ir E.Šabonas (2 tšk., 7 atk. k.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „Vieningas Kaunas“ įsirašė ketvirtąjį laimėjimą iš tiek pat galimų (4-0) ir išliko vienintele dar nepralaimėjusia ekipa G pogrupyje. „Karo Medicinos Tarnybos“ padėtis kardinaliai priešininga – visi keturi pralaimėjimai (0-4).

„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)