Callcredit vs Vieningas Kaunas (69:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai

2016 vasario 05 d., Penktadienis, 07:31 val., peržiūros: 1076

Ketvirtadienį, vasario 4 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės važybos tarp G pogrupio komandų – vietos „Callcredit“ bei svečių „Vieningo Kauno“. Praeitame tarpusavio mače, pergalę dviejų taškų skirtumu šventė „Callcredit“, o vienu momentu atrodė, kad „Callcredit“ dar kartelį suduos smūgį „Vieningam Kaunui“, kuomet antrajame kėlinyje komandas skyrė 15 taškų. Visgi, deficitą atžaidę, o vėliau ir į priekį įsiveržę svečiai pranašumo nepaleido ir galiausiai triumfavo šiose rungtynėse.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviu komandų žaidimu, kuomet po poros žaidimo minučių, komandos jau buvo įmetusios po septynis taškus. Vėliau „Vieningam Kaunui“ pavykdavo įgyti trijų taškų atotrūkį, tačiau dažniausiai „Callcredit“ persverdavo rezultatą savo naudai arba sumažindavo atsilikimą iki minimumo. Galiausiai, prieš pat kėlinio pabaigą svečiai turėjo keturių taškų atotrūkį, tačiau kėlinį fantastišku tritaškiu su sirena užbaigė „Callcredit“ ekipos žaidėjas D.Šiumeta, tad po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 21:22. D. Šiumetos tritaškis ko gero labai užvedė jo komandos narius, kadangi antrąjį kėlinį jie pradėjo be jokių skrupulų ir tiesiog neleido savo varžovams apskritai pelnyti taškų gan ilgą laiko tarpą. Jų pačių puolimas nestrigo ir jie kėlinuką pradėjo 16:0 atkarpa, kas leido jiems įgyti 15 taškų atotrūkį. Tuomet pirmuosius taškus pelnė ir „Vieningas Kaunas“. Visgi, turėto solidaus pranašumo „Callcredit“ ekipai išsaugoti nepavyko, kadangi kėlinuką 10:1 spurtu užbaigė svečiai ir po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė keturi taškai – 41:37.

Trečiąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo taikliu tritaškiu, tačiau tuomet du tolimus metimus smeigė svečiai ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai. „Callcredit“ ekipai pavykdavo šiek tiek atsiplėšti, tačiau netrukus komandas skirdavo vėl vos vienas taškas. Galiausiai, kėlinuko pabaigoje, turėdami keturių taškų deficitą, „Vieningo Kauno“ ekipa pelnė aštuonis taškus be varžovų atsako ir vėl įsiveržė į priekį. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 54:58. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo pelnydami dar šešis taškus be varžovų atsako bei taip jau įgijo dviženklę persvarą. „Callcredit“ ekipa pradėjo dažniau mėtyt tritaškius metimus, tačiau jie dažniau skriedavo pro šalį, nei būdavo tikslūs. Tas jiems pakišdavo koją. O tuo kaip tik naudojosi „Vieningo Kauno“ ekipa, kuri nevengdavo pabėgti į greitas atakas bei taip rinkti taškus. Galiausiai, vaizdas aikštelėje per daug nekito, „Vieningo Kauno“ ekipa kontroliavo rungtynes, o galiausiai ir iškovojo pergalę, rezultatu 69:78.

V.Vaitkevičius („Vieningas Kaunas“):
„Žaidime pradėjome kaitalioti gynybos sistemas. Galbūt mūsų zoninė gynyba išmušė iš vėžių priešininkus. Taip pat, manau, kad atradome tokį optimalų penketuką, su kuriuo pasistengdavom tiek apsigint, tiek užpult ir tai padėjo pasiekti pergalę“.

V.Krulikas („Callcredit“):
„Manau, kad tikrai smagiai sukovojom. Pritrūkom pagrindinių savo žaidėjų, tačiau ir be jų gerai sužaidėm. Varžovai taip pat pasakė – „ačiū už tvirtą kovą“ – tai tikrai džiaugiuosi savo vyrais, kad gerai sukovojom. Pritrūko jėgų, pritrūko suolelio, o visa kita buvo labai gerai, džiaugiuosi savo vyrais“.

Callcredit: Arūnas Rimas – 25 tšk., Darius Šiumeta – 17 tšk., Vytautas Jurkevičius – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

Vieningas Kaunas: Artūras Lencevičius – 29 tšk. (7 rezult. perd.), Kernius Ribikauskas – 12 tšk., Deividas Plerpa – 12 tšk.

„Vieningas Kaunas“ toliau išlieka nenugalimi (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau lieka nenugalėtas (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:13 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Acme“ nesugebėjo pasipriešinti „Callcredit“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)