ALEKSOTAS vs ŽALIAI BALTI 2 (109:63)Kauno bendruomenių taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

"Aleksotas" neturėjo vargo su "Žaliai balti" ekipa

2008 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 10:59 val., peržiūros: 4828

Šiandien J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje susitiko dvi Bendruomenių taurės ekipos "Aleksotas" (šeimininkai) ir "Žaliai balti" (svečiai). Šeimininkai nepalikdami jokių vilčių sutriuškino savo varžovus rezultatu 109:63 (19:18, 41:10, 23:16, 26:19).

Pirmame kėlinuke abi komandos žaidė apylygiai. Kėlinio viduryje svečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą. Tačiau geriau sužaidę kėlinuko pabaigą laimėdama atkarpą 9:0 "Aleksoto" ekipa įsiveržė į priekį 19:18.

Antrame ketvirtyje šeimininkai buvo nesustabdomi. Svečiams nepavyko apsiginti, o kibi varžovų gynyba neleido jiems pelnyti taškų. Pasipylusios svečių klaidos šeimininkams leido žaibiškai tolti nuo varžovų. Šį kėlinuką jie laimėjo net 31 taško persvara. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas jau buvo 60:28.

Po pertraukos šeimininkai netruko savo persvarą padidinti iki 40 taškų. "Aleksoto" ekipa tvirtai laikydami varžybas varžovams diktavo savo žaidimo ritmą. Po šio ketvirčio rezultatas buvo 83:44.

Ketvirtame kėlinuke žaidimo tempas sumažėjo ir komandos pradėjo žaisti panašaus stiliaus žaidimą. Pirmoje kėlinuko pusėje privertę dažniau klysti savo priešininkus "Žaliai balti" buvo trumpam perėmę iniciatyvą ir šiek tiek sumažino persvarą. Tačiau ir vėl kėlinuką sėkmingiau užbaigę šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 109:63

Po atkaklios kovos "Faithless" krepšininkai nugalėjo "Žaliai balti" ekipą (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:20 val.)"Aleksotas" įveikė "Faithless" komandą (2008 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:24 val.)"Aleksotas" nesunkiai palaužė "Faithless" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 01:06 val.)"Aleksotas" įveikė "Sargėnus" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 12:25 val.)Po nesunkios kovos "Aleksotas" nugalėjo "Sargėnus" (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 18:49 val.)"Žaliai balti" atsirevanšavo "Faithless" ekipai (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:58 val.)"Žaliai balti" nepajėgė pasipriešinti "Kauno Rami" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 00:28 val.)B pogrupio lyderiai "Aleksotas" iškovojo pergalę (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 15:55 val.)"Žaliai balti" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Sargėnus" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 12:31 val.)Sunki "Aleksoto" pegalė prieš "Kuršius", beveik nesuteikė pranašumo prieš antrąsias rungtynes (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 01:13 val.)