ALEKSOTAS vs SARGĖNAI (90:76)Kauno bendruomenių taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 sausio 10 d., Šeštadienis, 11:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas LT-44209

Po nesunkios kovos "Aleksotas" nugalėjo "Sargėnus"

2009 sausio 10 d., Šeštadienis, 18:49 val., peržiūros: 3707

Šiandien (01-10) bendruomenių taurės rungtynėse susikovė "Aleksotas" ir "Sargėnai". Jau pirmąjame ketvirtyje pabėgę į priekį pergalę iškovojo "Aleksoto" ekipos žaidėjai 90:76.

Pirmą kėlinuką sėkmingiau pradėję šeimininkų statusą turėję "Aleksoto" komandos krepšininkai jau kėlinio viduryje turėjo 14 persvarą (21:7). Antroje kėlinio pusėje apšilę "Sargėnų" žaidėjai įsižaidė ir jiems pasisekė deficitą sumažinti iki 8 taškų 24:16 (24:16).

Antrame ketvirtyje šeimininkams pavyko vėl susigrąžinti turėtą persvarą. Tačiau ir vėl paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau sužaidę jų varžovai sumažino deficitą iki 9 taškų. Pirmoji varžybų pusė pasibaigė rezultatu 42:33 (18:17).

Trečiame ketvirtyje šeimininkai pradėjo agresyviau žaisti tiek puolime, tiek gynyboje ir netrukus jų persvara išaugo net iki 19 taškų. Svečiams nebepavyko prisitaikyti prie varžovų diktuojamo tempo ir po šio kėlinio jau turėjo 21 taškų deficitą 70:49 (28:16).

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos žaidė ramiai , nes nugalėtojas jau buvo žinomas. Tačiau antroje kėlinio pusėje šiek tiek padidinę tempą svečiai sužaidė rezultatyvią atkarpą ir persvara ištirpo iki 9 taškų. Paskutinėmis minutėmis susikaupę šeimininkai vėl atstatė dviženklį skirtumą ir iškovojo pergalę rezultatu 90:76 (20:27).

"Aleksotas" įveikė "Sargėnus" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 12:25 val.)"Faithless" nugalėjo "Sargėnus" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 13:10 val.)Po atkaklios kovos, pelnyta "Aleksoto" pergalė (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 15:57 val.)"Kauno Rami" nesunkiai įveikė "Sargėnus" (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 14:36 val.)"Aleksotas" nesunkiai palaužė "Faithless" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 01:06 val.)"Žaliai balti" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Sargėnus" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 12:31 val.)"Triobet" sutriuškino "Sargėnus" (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 16:26 val.)"Aleksotas" neturėjo vargo su "Žaliai balti" ekipa (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 10:59 val.)"KMU" tik po pratęsimo palaužė "Sargėnus" (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 18:07 val.)"Aleksotas" nesunkiai palaužė "Kauno Rami" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 00:02 val.)