Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs RVG Baldai (65:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą

2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 23:27 val., peržiūros: 1108

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių pusfinalio trečiosios rungtynės, kuriose susitiko „Detas – Hoptrans& BRGroup" (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykusius “RVG Baldai”. Primename, kad pirmajame susitikime „Detas – Hoptrans& BRGroup” šventė pergalę po sunkios kovos (76:67), tačiau antrajame susitikime turėjo pripažinti “RGV Baldų” pranašumą net 32 taškų skirtumu (81:49).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie diktavo savo sąlygas aikštelėje ir rinko lengvus taškus ( 14:0). Po minutės pertraukėlės „ RVG Baldai“ sugebėjo atsitiesti po šalto dušo ir pradėjo demonstruoti savąjį žaidimą, kur prieš antrą kėlinuką sumažino skirtumą dvigubai (20:13). Antrajame kėlinyje svečiai toliau žaidė įjungę aukštesnę ir ne tik, kad panaikino skirtumą , bet ir persvėrė rezultatą į savas rankas. "Detas – Hopstrans& BRGroup" per kėlinuką surinko dv technines pražangas.M.Gailiūnas toliau tempė savo komandą į priekį ir prieš ilgąją pertrauką „RVG Baldai“ turėjo penkių taškų pranašumą – 37:42.

​ Antroje rungtynių pusėje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. M.Kvedaras užsidirbo antrą techninę pražangą ir buvo pašalintas iš salės. Aikštelės šeimininkai daugiau dėmesio skyrė teisėjams negu žaidimu ir „RVG Baldai“ sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą, tačiau ketvirto kėlinuko pabaigoje „Detas – Hopstrans & BRGroup" ekipa pademonstravo kovingumą, kur pradėjo lipti varžovams ant kulnų. Vis dėlto, rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „RVG Baldai“, kurie po sunkios kovos iškovojo pergalę bei kelialapį į Mažosios taurės finalą – 65:75.​

Finale „RVG Baldai“ susitiks su „Celsio“ ir „Baubilas & Verslo pasaulis" poros nugalėtoju.​

Po laimėtų rungtynių „​RVG Baldų" ekipos žaidėjas, T.Cylikas, kalbėjo:“Pradžią pradėjome prastai. Gal vyrai nenusiteikė kovai, tačiau po minutės pertraukėlės truputį nusiraminom. Varžovai gal pradžioje psichologiškai pradėjo lūžti. Manau, laimėjo psichologija. Jie pradėjo nervuotis , o mes išlikome ramūs ir žaidėme savo žaidimą, kur iškovojome kelialapį į finalą.“

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Rytis Kybartas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Žukaitis – 11 tšk., Virginijus Dailidė – 10 tšk.

RVG Baldai: Martynas Gailiūnas – 34 tšk. (10 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 8 tšk.

Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)„RVG Baldai“ lengvai įveikė nepilnos sudėties „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:48 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:08 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Rapala“ iškovojo 5 pergalę iš eilės nugalėdami „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 00:07 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)Puikiai sužaista antra rungtynių pusė leido „RVG Baldams“ žengti į pusfinalį (2016 kovo 08 d., antradienis, 00:55 val.)