Omega vs BC „Rhino“ (101:105)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2021 liepos 21 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Labai aršioje atkrintamųjų kovoje po pratęsimo į 1/4 finalį keliauja BC „Rhino“

2021 liepos 21 d., Trečiadienis, 20:42 val., peržiūros: 492

Liepos 21 dieną 18:40 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 komandos „Omega“ ir BC „Rhino“. Rungtynės baigėsi rezultatu 101:105 (15:12, 24:31, 22:23, 26:21, 14:18)

Rungtynes komandos pradėjo gan aktyviai, tačiau labai nerezultatyviai. Šeimininkai pirmajame kėlinyje klydo net penkis kartus, o varžovai savo ruožtu nesugebėjo tuo pasinaudoti ir tik šaudė pro šalį. Po 5 minučių švieslentėje degė skaičiukai 4:4. Visgi antroje kėlinio pusėje komandos atrado daugiau būdų užpulti. Svečiai toliau netaikliai mėtė tolimus metimus (0/13 trtšk.), bet „Omega“ nespėjo per daug atitrūkti ir kėlinį užbaigė rezultatu 16:12. Antrąjį ketvirtį BC „Rhino“ pradėjo atidarydami tritaškių sąskaitą dviem tolimais metimais ir iškart išlygino rezultatą. Toliau visą kėlinį komandos aršiai kovojo taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje svečiams pavyko įgyti 4 taškų pranašumą 39:43.

Trečiąjį ketvirtį BC „Rhino“ pradėjo spurtu 10:0 ir per pora minučių įgijo 14 taškų pranašumą 41:55. Dar 6 kėlinio minutes svečiai užtikrintai saugojo įgytą pranašumą, tačiau likus dviems minutėms „Omega“ surengė spurtą ir kėliniui pasibaigus atsilikinėjo vos 5 taškais 61:66. Lemiamajame ketvirtyje šeimininkai greit prisivijo varžovus ir komandos visą kėlinį žaidė taškas į tašką. Vyko labai intensyvi kova iki pat paskutinių sekundžių. Likus 17 sekundžių švieslentėje dar degė lygus rezultatas 87:87 ir nei vienai komandai nepavyko pelnyti taškų.

Pratęsimas prasidėjo ta pačia nata – „Omega“ provokavo pražangas ir taškus rinko iš po krepšio bei baudų metimais, o BC „Rhino“ laimę bandė tolimais metimais. Visgi svečių taktika pasiteisino labiau, metimams sukritus, likus žaisti 2 minutes, „Rhino“ įgijo 7 taškų pranašumą ir dėjo rimtą žingsnį pergalės link. Nors „Omega“ rankų nenuleido ir dar bandė skirtumą atlošti, tačiau BC „Rhino“ nesiruošė pergalės atiduoti ir rungtynes laimėjo rezultatu 101:105.

„Ariogala“ antroje rungtynių pusėje įveikė BC „Rhino“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:00 val.)„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)„Omega“ po slogaus starto atsitiesė ir iškovojo pergalę (2021 liepos 13 d., antradienis, 22:05 val.)„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)Rimto pastiprinimo sulaukusi BC „Rhino“ vos ne vos įveikė BC „Boom“ ekipą (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Pasipriešinimo nesulaukę „R2P Sport“ žengė į pusfinalį (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)„Artstone“ pervažiavo kukliai susirinkusius „Omega“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)