Plastena vs Kaunas Mayhem (108:69)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 11 d., Antradienis, 19:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę

2024 birželio 11 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 80

Birželio 11 dieną, 19:50 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos "Plastana" (šeimininkai) ir „Kaunas Mayhem“ (svečiai). Nuo pirmųjų minučių dominavę "Plastenos" krepšininkai pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu 108:69 (33:16, 31:20, 26:18, 18:15).

"Plastena" pradėjo susitikimą tiesiog nesulaikomai renkant taškus. „Kaunas Mayhem“ puolimas veikė kur kas prasčiau, tad pasivaržyti su varžovais kas įmes daugiau, šansų jiems nebuvo. Skirtumas augo su kiekviena minute, o prasidedant ilgajai pertraukai "Plastena" pirmavo 64:36.

Antra susitikimo dalis buvo daug ramesnė, pasireikšti gavo daugelis komandų žaidėjų, nes beliko tiesiog sutvarkyti formalumus. Nors "Plastenos" rezultatyvumas sumažėjo, bet jie nesunkiai perkopė ir 100 taškų ribą, o rungtynės baigėsi rezultatu 108:69.

Yaroslav Kurapau

„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„Kaunas Mayhem“ iškovojo pergalę per pratęsimą (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:50 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo (2024 birželio 18 d., antradienis, 23:12 val.)BC „Rhino“ panaikino dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „Kaunas Mayhem“ ekipą (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)