iV INTERNETAS VISIEMS vs ŠILDUVA (54:65)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 02 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"Šilduva" žengė pirmą žingsnį "Iššūkio" taurės finalo link

Arvydas Žekas džiaugiasi kad pavyko nugalėti priešininkus, bei atkovoti 16 kamuolių
2007 balandžio 02 d., Pirmadienis, 21:29 val., peržiūros: 2819
Ir antroji „Iššūkio“ taurės pusfinalio pora pradėjo kovą dėl patekimo į finalą. Šį vakarą, „ĮV Internetas visiems“ savo aikštelėje priėmė „Šilduvos“ krepšininkus. Pergalę po labai atkaklios ir įnirtingos kovos šventė svečiai, nugalėję priešininkus 65:54 ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržę į priekį 1:0.

Rungtynėms prasidėjus abi ekipos apsikeitė taikliais metimais. Geriau sužaidę trijų minučių atkarpą šeimininkai buvo įgiję šešių taškų pranašumą, tačiau iki kėlinio pabaigos „Šilduva“ sumažino savo atsilikimą iki dviejų – 16:18. Nesulaikomas svečių gretose buvo Vidmantas Stulpinas, pelnęs pusę (8) komandos taškų.

Antrajame kėlinuke „ĮV Internetas visiems“ ekipai krepšys tarsi užsirišo. Svečiai uždarė visus praėjimus baudos aikštelėje ir šeimininkai buvo priversti atakuoti iš toli. Deja, bet tik vienas metimas pasiekė tikslą iš dešimt bandymų. Laimėję ketvirtį 16:9, „Šilduvos“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką pirmavo 32:27.

Po pertraukos šeimininkai spurtavo 6:0 ir vėl žaidimas prasidėjo iš naujo. Rungtynės vyko taškas į tašką. 25-ąją minutę po šešių iš eilės pelnytų Arvydo Žėko taškų, svečiai vėl atitolo – 45:37. Panašų pranašumą jiems pavyko išlaikyti ir pasibaigus ketvirčiui.

Lemiamoje dvikovs dalyje „ĮV Internetas visiems“ krepšininkams jau nebepavyko perimti iniciatyvos. „Šilduva“ laikė saugų 4-6 taškų atstumą. Šeimininkų ekipoje neišlaikė Audriaus Navicko ir Vyganto Kasperavičiaus nervai, kurie už pernelyg dideles emocijas užsidirbo po techninę pražangą. Ramiai sužaidę dvikovos pabaigą svečiai šventė pergalę rezultatu 65:54.

„Šilduvos“ terneris teisėjams skyrė po 9 balus, o šeimininkų strategas arbitrų darbą įvertino minimaliai – vos 1 balu.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vidmantas Stulpinas, surinkęs 27 taškus ( 13 naud.kfc.). Kaip visada po krepšiais nesulaikomas buvo Arvydas Žėkas, atkovojęs 16 kamuolių bei pelnęs tiek pat taškų ( 30 naud.kfc.).

„ĮV Internetas visiems“ ekipoje 14 taškų pelnė Matas Narbutas, 11 Gražvydas Davidavičius, po 8 Audrius Navickas ir Tadas Vasiliauskas.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė: „Visų rungtynių metu neblogai gynėmės ir varžovams leidome įmesti tik 54 taškus. Be to, jiems nekrito tolimi metimai“.

„Priešininkai gerai žaidė, o mes nieko nepataikėme“, – trumpai reziumavo „ĮV Internetas visiems“ komandos vadovas Audrius Navickas.

"Agava" sulaukė varžovo "Iššūkio" taurės finale - "Šilduvos" (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 22:00 val.)"Šilduva" pabaigė "TEO LT" ekipos sezoną (2007 kovo 16 d., penktadienis, 21:02 val.)"Šilduva" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:12 val.)"a1 Alternatyva" po dramatiškos rungtynių pabaigos ir pratęsimo tęsia kovą "Iššūkio" taurėje (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:25 val.)"Šilduva" nesunkiai išvykoje palaužė "Onramą" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 14:39 val.)"Iššūkio" taurė "Šilduvos" rankose (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 13:30 val.)"Iššūkio" turnyro mažajį finalą laimėjo "Elektros darbai" (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 09:23 val.)Istorinė "Šilduvos" pergalė sezono pradžioje (2006 spalio 27 d., penktadienis, 20:33 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)