PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs ŠILDUVA (68:63)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 30 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Šilduva" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą"

Taiklūs Tomo Juknevičiaus (Šilduva) metimai neišgelbėjo jo ekipos nuo pralaimėjimo
2006 spalio 30 d., Pirmadienis, 21:12 val., peržiūros: 4282
Pirmąjį pralaimėjimą "Įmonių" lygos rungtynėse patyrė "Šilduvos" krepšininkai. Jie rezultatu 68:63 turėjo pripažinti "Puskarininkių mokyklos" pranašumą.

Pirmuosius mačo taškus tritaškiu metimu pelnė „Šilduvos“ ekipos narys Lindaras Bazaras. „Puskarininkių mokykla“ į tai atsakė spurtu 9:0. Toliau vyko apylygė kova. Į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda.

Antrajame ketvirtyje iniciatyva priklausė „Puskarininkių mokyklai“. Kėlinio pabaigoje, komanda įgijo kiek apčiuopiamesnę 9 taškų persvarą. Bet ją tuoj pat sumažino 9-asis „Šilduvos“ numeris Gerardas Bublaitis. Komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo, švieslentėje degant skaičiams 35:29, „Puskarininkių mokyklos“ naudai.

Trečiąjį kėlinį galima pavadinti asmeniniu „Šilduvos“ ekipos nario Lindro Bazaro šou. Per šį kėlinį žaidėjas pelnė beveik visus komandos taškus – 16. Po abiejų komandų krepšiais karaliavo Arvydas Žekas. Šio dueto dėka „Šilduvos“ ekipai pavyko išlyginti ir persverti rungtynių rezultatą savo komandos naudai – 46:47.

Ketvirtajame ketvirtyje galingiau atrodė „Puskarininkių mokyklos“ komanda. „Šiluva“ bandė gelbėtis tolimais metimais ir pražangomis, bet nesėkmingai. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:63.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Marius Zapalis, pelnęs 19 tšk. ir Giedrius Paškevičius – 15tšk., Tadas Banaitis pridėjo 5 tšk. ir 14 atk. kam.

"Šilduvos" ekipoje išsiskyė 38 tšk. pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Lindras Bazaras.

Po rungtynių pakalbintas „Puskarininkių mokyklos“ treneris džiaugėsi pergale: „Džiaugiamės iškovoję pirmą pergalę „Įmonių“ lygoje. Kovoti buvo sunku, nors ir tikėjomės didesnio pasipriešinimo iš „Šilduvos“ komandos aukštaūgių, 11-asis numeris buvo šiek tiek vangokas. Jis nepilnai atskleidė savo sugebėjimus“.
"Autrolis" turėjo pripažinti "Puskarininkių mokyklos" pranašumą (2007 vasario 24 d., šeštadienis, 17:31 val.)"Šilduva" nesunkiai išvykoje palaužė "Onramą" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 14:39 val.)"Šilduva" pabaigė "TEO LT" ekipos sezoną (2007 kovo 16 d., penktadienis, 21:02 val.)"Šilduva" žengė pirmą žingsnį "Iššūkio" taurės finalo link (2007 balandžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Antroji "Puskarininkių mokyklos" pergalė šiame sezone (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 23:01 val.)"Puskarininkių mokykla" nugalėjo grupės autsaiderius (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:19 val.)Dar vienas tritaškių konkursas baigėsi "Puskarininkių Mokyklos" pergale (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 20:34 val.)Istorinė "Šilduvos" pergalė sezono pradžioje (2006 spalio 27 d., penktadienis, 20:33 val.)Nelengva "Šilduvos" pergalė (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 19:09 val.)Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)