AGAVA vs ŠILDUVA (74:76)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 14 d., Šeštadienis, 10:45 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Iššūkio" taurė "Šilduvos" rankose

"Šilduva" iškovojo pirmąjį savo trofėjų
2007 balandžio 14 d., Šeštadienis, 13:30 val., peržiūros: 3778

Štai ir baigėsi KKL "Iššūkio" taurės turnyras. Finalinėse rungtynėse susitiko "Agavos" bei "Šilduvos" komandos. Abi ekipos buvo vertos viena kitos ir pademonstravo labai gražų ir atkaklų žaidimą. Pergalę, geriau sužaidę dvikovos pabaigą, vos dviem taškais 76:74 iškovojo "Šilduvos" krepšininkai.

Nuo pat rungtynių pradžios užvirė nuožmi ir bekompromisė kova. Abiejų komandų stovyklose jautėsi startinis jaudulys, dėl kurio dažnas metimas skriejo pro šalį. „Agavos“ krepšininkams buvo pavykę atitrūkti septyniais taškais, tačiau kėlinio pabaigoje „Šilduva“ spurtavo 7:0 ir rezultatas tapo lygus – 19:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje iniciatyva ir toliau priklausė „Šilduvos“ žaidėjams. Vienu metu jų persvarą buvo šoktelėjusi iki septynių taškų, tačiau priešininkai nesutriko ir iki kėlinio pabaigos vėl atstatė visišką lygybę – 42:42. Sužaidus keturias minutes „Agavos“ komandos pagrindinis vidurio puolėjas Marijus Dimša gavo ketvirtąją pražangą ir turėjo ilgam atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio, taip sukeldamas rupesčių savo ekipai kovoje baudos aikštelėje.

Po pertraukos ir toliau kova vyko labai atkakliai ir įnirtingai. Niekam nepavyko atitrūkti daugiau nei penkiais taškais. „Šilduva“ labai netaikliai atakavo iš trijų taškų zonos. Visi dešimt mėginimų skriejo pro šalį. Ir po šios rungtynių atkarpos rezultatas buvo lygus – 56:56.

Viskas sprendėsi lemiamoje dvikovos dalyje. Po dviejų taiklių Gedimino Stelmoko tritaškių iš eilės, „Šilduva“ buvo atitolusi septyniais taškais. Vistik „Agava“ net nemanė nuleisti rankų. Minutė po minutės jie vis mažino savo deficitą. Po penkių iš eilės Almanto Sutkaus taškų rezultatatas vėl tapo lygus – 74:74. Deja, bet sėkmė rungtynių pabaigoje išslydo iš „Agavos“ rankų. Po dviejų taiklių Liudo Bazaro baudos metimų „Šilduva“ šventė pergalę 76:74.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Arvydas Žekas, pelnęs 28 taškus ir atkovojęs net 21 kamuolį ( 43 naud.kfc.). Liudas Bazaras ir Ichtiandras Šeštokas atitinkamai pelnė 21 ir 17 taškų.

„Agavos“ ekipoje išsiskyrė Almantas Sutkus, kurio sąskaitoje 18 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių ( 33 naud.kfc.). Po 14 taškų pridėjo Audrius Šalaševičius ir Dominykas Jasinskas.

Po rungtynių nugalėtojų treneris G.Paplauskas buvo laimingas iškovota pergalę. „Žiauriai sunkios rungtynės. Komandos buvo visiškai lygios ir šįkart stipresni buvome mes. Galima sakyti išvargome pergalę. Bazaras ir Žėkas žaidė „ant vienos“ kojos, tačiau vistik atsilaikėme. Stengsimės taip pat žaisti ir ateityje“. Strategas teisėjų darbą įvertino 8-iais balais.

„Agavos“ komandos vadovas Vacys Žabas buvo kitokios nuotaikos. „Varžybos buvo tikrai labai geros. Abi komandos kovėsi kaip lygūs su lygiu. Šiandien stipresni buvo varžovai, tačiau neaišku kaip bus kitą kartą. Rungtynių pabaigoje fortūna nusisuko nuo mūsų. Ir paskutinė ataka baigėsi ne taip kaip planavome. Sporte taip jau yra – kažkas laimi, o kažkas pralaimi“. Treneris arbitrams „parašė“ po 9.

"Agava" sulaukė varžovo "Iššūkio" taurės finale - "Šilduvos" (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 22:00 val.)"Vaidotėnas" sutriuškino "Šilduvą" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 13:36 val.)Įtikinamas "Šilduvos" revanšas (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 18:30 val.)Triuškinanti "Šilduvos" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:56 val.)Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)"Iššūkio" taurėje netrūksta aistrų ir įtampos (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 22:14 val.)"a1 Alternatyva" neatsilaikė prieš "Agavos" komandą (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)Nelengva "Šilduvos" pergalė (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 19:09 val.)Istorinė "Šilduvos" pergalė sezono pradžioje (2006 spalio 27 d., penktadienis, 20:33 val.)"Agava" be vargo įveikė "Lytagrą" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:37 val.)