KAIŠIADORYS vs KĖDAINIAI (74:70)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

"Kaišiadorys" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius"

2013 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 23:15 val., peržiūros: 2644

Ketvirtadienį (02.21) Žiežmarių gimnazijos sporto salėje įvyko Švyturio – Kauno krepšinio "C" lygos, "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kaišiadorys" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai). Rungtynių pradžioje komandos žaidė vangiai, tačiau netrukus tarp komandų užvirė atkakli kova. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai dar turėjo septynių taškų pranašumą, tačiau iki rungtynių pabaigos svečiai išlygino rezultatą. Paskutiniame kėlinuke vyko atkakli kova, tačiau geriau sužaidė šeimininkai ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 74:70 (15:12, 23:19, 18:21, 18:18).

Rungtynes abi ekipos pradėjo netaikliais metimais. Pirmieji ledus pralaužė "Kaišiadorys" greitoje atakoje pelnę taškus. "Kėdainiai" atsakė tuo pačiu. Vėliau sekė šeimininkų atkarpa 9:2 po kurios Kaišiadorys įgijo 7 taškų pranašumą. Kėdainiai neleido varžovams pabėgti ir rasdami spragų varžovų zonoje pataikė 8 taškus iš eilės, iš jų du tritaškius ir išsiveržė į priekį 11:12. Kėlinį šeimininkai baigė keturiais taškais iš eilės ir įgijo 3 taškų pranašumą – 15:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai per dvi savo atakas išlygino rezultatą, tačiau T.Bumbulevičiaus dvitaškis į priekį vėl išvedė šeimininkus. Kėdainiai buvo dar kartą persvėre rezultatą, tačiau Kaišiadorys pelnė 10 taškų iš eilės ir kiek nutolo nuo varžovų. Svečiai daugiausiai rinko taškus baudomis, tačiau dar vienas, jau trečiasis M.Jankūno tritaškis tik dar labiau pradėjo skandinti "Kėdainių" laivą. Visgi kėlinio pabaigoje pagerėjęs baudos metimų taiklumas leido Kėdainiams priartėti iki 5 taškų 34-29. Vėliau komandos apsikeitė taikliomis atakomis,o tašką šiame kėlinyje, po L.Alionio perdavimo padėjo T.Butkevičius, pataikęs dvitaškį – 38:31.

Po ilgosios pertraukos Kėdainiai priartėjo dar labiau. Po M.Sveticko tritaškio skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Šeimininkai atsakė taikliu baudos metimu, tačiau taiklus T.Lukoševičiaus tritaškis sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Kaišiadorys vėl atstatė 4 taškų, o vėliau ir iki 6 taškų, tačiau taiklus D.Tiškaus tritaškis braukė deficitą perpus. Kėlinio pabaigoje skirtumas sumažėjo iki 4 taškų – 56:52.

Ketvirtajame kėlinyje Kėdainiai ir toliau terorizavo varžovus taikliais tritaškiais ir persvėrė rezultatą M.Jankūnas pataikydamas 6 tritaškį iš tiek pat mestų vėl sugrąžino dviejų taškų pranašumą, tačiau po techninės pražangos du taiklūs baudos metimai vėl išlygino rezultatą. Kėdainiai ir toliau taškus rinko tritaškiais arba baudų metimais ir po taiklausT.Lukoševičiaus tritaškio likus 4 minutėms Kėdainiai įgijo 3 taškų persvarą. T.Bumbulevičius atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą – 66:66. Likus 2min 20s, M.Jankūnas gavo 5 pražanga ir Kėdainiai sau įprastu būdu išlygino rezultatą. G.Janionis likus pusantros minutės, išvedė savo komandą į priekį. Likus žaisti mažiau nei minutei Kaišiadorys nepataikė, tačiau antru šansu likus 6 sekundėms padidino skirtumą iki 4 taškų. Kėdainiai dar spėjo sušvelninti rezultatą iki dviejų taškų ir prasižengti, tačiau du taiklūs baudos metimai įtvirtino Kaišiadorių pergalę – 74:70.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Martynas Šležys akcentavo tai, kad žaisti buvo sunku ir, kad komanda nežaidė gerai, todėl, nes turėjo ilgą pertrauką nuo rungtynių.

"Kaišiadorys" : M.Jankūnas 23, T.Bumbulevičius 11, M.Karpavičius 10 taškų.

"Kėdainiai" : T.Lukoševičius 32, D.Tiškus 15, M.Balčiūnas 14 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

edgariukas042013 vasario 23 d., 16:26 val.

aa:-))) dabar viskas aisku:-DD tikriausiai ne vieni jus taip darot:-DD;-)

All In2013 vasario 23 d., 15:00 val.

Supranti edgarai ,mes tam ir zaidziam krepsini kauno lygoj ,kad galetum uz dyka nusimaudyti ;))

edgariukas042013 vasario 23 d., 12:56 val.

Ketvirtadieni maudytis?? Kas per svente:-DD sekmadienis tam yra ir uztenka:-DDD

"Kaišiadorys" po dramatiškos, dviejų pratesimų kovos palaužė "Korys" ekipą (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 00:52 val.)SK Mattas palaužė Kėdainius (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:02 val.)Atkaklioje kovoje "ASU" ekipa nugalėjo "Kėdainius" (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 00:13 val.)Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:06 val.)"Kaišiadorys" neišnaudojo puikaus šanso laimėti (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Kaišiadorys" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitrai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"SK Matas" įrodė savo pranašumą prieš "Kėdainius" (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:35 val.)"Kaišiadorys" antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Kaišiadorys" nesunkiai įveikė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)"KMAIK & Brevitra" nesunkiai nugalėjo "Kėdainius" (2013 kovo 01 d., penktadienis, 08:04 val.)