SK MATTAS vs KĖDAINIAI (70:59)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

SK Mattas palaužė Kėdainius

2013 vasario 05 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 2561

2013-02-05 C lygos Top Sport pirmenybėse, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre susitiko SK "Mattas" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai). Pirmoje pusėje dominavę Kėdainiai, antroje pavargo ir paleido iniciatyvą į Matto ekipos pusę, kurie sugebėjo persverti rezultatą ir nedidelį pranašumą išsaugoti iki pabaigos ir laimėjo rungtynes rezultatu – 70:59 (9:14, 10:14, 18:8, 33:23).

Rungtynės prasidėjo penkiais taškais, kuriuos pelnė Mantas Balčiūnas, į juos tritaškiu atsakė Vytautas Paulauskas, o dvitaškiu Mindaugas Drėzas ir rezultatas lygus – 5:5. Dar vieną tritaškį pataikė Mantas Balčiūnas, o po dvitaškį apsikeitė komandos – 7:10. Du taškus pelnė Edvardas Jašinskas, o keturiais atsakė Mantas Balčiūnas ir Tadas Lukoševičius ir po pirmo kėlinio – 9:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo jau trečiu Manto Balčiūno tritaškiu ir skirtumas šoktelėjo iki aštuonių – 9:17. Du taškus pelnė Gediminas Kemzura, o keturiais atsakė Kėdainiai ir skirtumas dar padidėjo – 11:21. Po tritaškį apsikeitė abi komandos, o taip pat trečiąjį tritaškį pataikęs Vytautas Paulauskas sumažino deficitą iki septynių – 17:24. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį dvitaškiu užbaigė Kęstutis Zinkus ir po dviejų kėlinių – 19:28.

Trečią kėlinį Kėdainiai pradėjo dvitaškiu ir padidino pranašumą iki vienuolikos, tačiau į tai SK Mattas atsakė septyniais taškais paeiliui ir sumažino atsilikimą iki keturių – 26:30. Du taškus pelnė šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir skirtumas šeši taškai – 28:34. Atkarpą 8:0 laimėjo šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai – 36:34. Abu baudos metimus pataikė Mindaugas Dilys, vienu iš dviejų atsakė Mindaugas Drėzas ir po trijų kėlinių – 37:36.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Kėdainių žaidėjo T.Lukoševičiaus dvitaškiu su pražanga, kai realizavęs baydos metimą išvedė savo komandą į priekį dviem taškais. Septynis taškus surinko šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir skirtumas vienas taškas – 44:43. Po penkis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 49:48. Tritaškį pataikė Vytautas Paulauskas, dvitaškiu atsakė Mindaugas Dilys ir skirtumas du taškai. Tris baudos metimus sumetė Aurimas Dervinskas ir padidino pranašumą iki penkių. Du tritaškius iš eilės sumetė Mindaugas Dilys ir išvedė svečius į priekį – 55:56. Devynis taškus surinko šeimininkai ir padidino skirtumą iki aštuonių, kai svečiai pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki penkių – 64:59. Iki ketvirčio pabaigos taškus rinko tik šeimininkai ir galutinis rungtynių rezultatas – 70:59.

Po rungtynių nugalėtojų atsatovas sakė – gerai pavyko užpult, apsigint ir laimėjom.

Nugalėtojų gretose geriausiai žaidė – Vytautas Paulauskas (26, 16 naud. bal.), Mindaugas Drėzas (14), Aurimas Dervinskas (9) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mantas Balčiūnas (21, 16 naud. bal.), Mindaugas Dilys (19, 13 naud. bal.), Tadas Lukoševičius (17, 10 naud. bal.) taškų.

"SK Mattas" palaužė "Dice" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 03:36 val.)"Kaišiadorys" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)SK "Mattas" nugalėjo "Dumblą" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 19:19 val.)"SK Matas" įrodė savo pranašumą prieš "Kėdainius" (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:35 val.)"KMAIK & Brevitra" nesunkiai nugalėjo "Kėdainius" (2013 kovo 01 d., penktadienis, 08:04 val.)"Sporto fėja" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kėdainius" (2012 spalio 30 d., antradienis, 21:54 val.)Triobet po pratęsimo palaužė SK Mattas ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:17 val.)Atkaklioje kovoje "ASU" ekipa nugalėjo "Kėdainius" (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 00:13 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje palaužė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" komandą (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)SK "Mattas" susitvarkė su "Kaišiadorių" komanda (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:49 val.)