VAIŠVYDAVA vs KAIŠIADORYS (51:67)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:50 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

"Kaišiadorys" antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė "Vaišvydavą"

2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 23:24 val., peržiūros: 2114

Sekmadienį, lapkričio 11 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Vaišvydava" ir svečių "Kaišiadorys" ekipų. Rungtynių pradžioje komandos žaidė atkakliais ir po pirmojo kėlinuko trijų taškų persvarą turėjo šeimininkai. Antrame kėlinuke "Vaišvydava" padidino skirtumą tarp komandų iki septynių taškų, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai pakeitę savo gynybos sistemą spurtavo ir aplenkė varžovus. Toliau svečių pranašumas tik didėjo, ko pasekoje buvo iškovota pergalė rezultatu 51:67 (19:16, 19:15, 4:18, 9:18).

Rungtynių pradžioje svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą 5:1, tačiau netrukus šeimininkai pataikė tritaškį metimą sumažino deficitą iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos žaidė apylygiai ir po kelių minučių rezultatas tapo lygus. Toliau svečių krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės, po kurių abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais ir skirtumas tarp jų išliko keturi taškai. Po to šeimininkų ekipos žaidžiantysis treneris pelnė penkis taškus iš eilės ir dar, negana to, pridėjo taiklų tolimą metimą su pražanga ir realizavęs baudos metimą suteikė savo ekipai penkių taškų persvarą, kuri, netrukus, sumažėjo iki trijų. Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir tik vienu dvitaškiu daugiau įmetę šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau skirtumas tarp komandų išaugo iki šešių taškų, tačiau sėkmingo T.Butkevičiaus žaidimo dėka jis ištirpo iki dviejų taškų. Iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos "Vaišvydava" dar sugebėjo surengti kelias sėkmingas atakas ir įgyti septynių taškų pranašumą. 38:31.

Po ilgosios pertraukos "Kaišiadorys" visiškai pasikeitė ir pradėję daug geriau gintis automatiškai pagerino ir puolimą, ko pasekoje pirmomis trečiojo kėlinuko minutėmis buvo surengtas spurtas 8:0, kurio dėka svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų, tačiau pelnę šešis taškus iš eilės svečių krepšininkai įgijo penkių taškų pranašumą, o kėlinuko pabaigoje pataikytas dar vienas dvitaškis metimas suteikė jiems septynių taškų persvarą. Paskutiniosios rungtynių dalies pradžioje svečių žaidėjai surengė spurtą 14:0 ir įgiję 21 taško pranašumą nebekėlė abejonių dėl šio susitikimo nugalėtojo. Kiek vėliau šeimininkai dar bandė kapstytis, tačiau tiek beviltiški tolimi metimai, tiek baudos metimai skriejo pro šalį, ko pasekoje "Kaišiadorių" krepšininkai galėjo džiaugtis iškovota pergale rezultatu 51:67.

Po pergalės nugalėtojų treneris kalbėjo : " Antroje rungtynių pusėje geriau žaidėme, jie prasčiau pataikė, mes pradėjom greitas atakas regzt ir "apibėgom" juos, galima sakyt. Tiesiog antroje pusėje geriau žaidėme ".

Pralaimėtojų treneris sakė : " Jie pakeitė gynybą, o mums, kol kas, nesiseka komandinis žaidimas, žaidžiame po vieną. Jie pradėjo aktyviau ir iš arčiau dengtis, pametėm daug kamuolių, galbūt pavargom, fiziškai ne taip gerai pasiruošę, o šiaip varžovai buvo stipresni ".

"Vaišvydava" : A.Linkus 20, N.Dunčikas 10, V.Vaksmanas 9 taškai.

"Kaišiadorys" : G.Janonis 18, L.Kandratavičius ir T.Butkevičius – po 11 taškų.

"Vaišvydava" antroje rungtynių pusėje įveikė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)"Kaišiadorys" nesunkiai įveikė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Kaišiadorys" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Birštono SC - Olimpo" krepšininkus (2012 spalio 26 d., penktadienis, 22:49 val.)Birštono "SC-Olimpas" nukovė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 16:41 val.)"Kaišiadorys" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Vaišvydava" įveikė "Komandą X" (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:06 val.)"Baldai Jums" ketvirtame kėlinyje sutriuškino "Vaišvydavą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Vaišvydavą" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)"Kaišiadorys" po dramatiškos, dviejų pratesimų kovos palaužė "Korys" ekipą (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 00:52 val.)Antroje rungtynių pusėje "Kaišiadorys" palaužė Birštono "SC-Olimpą" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 balandžio 06 d., šeštadienis, 14:26 val.)