Dust2 vs BC „Rhino“ (76:55)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Dust2“ pergalė prieš „BC „Rhino“

2023 birželio 20 d., Antradienis, 22:04 val., peržiūros: 359

Birželio 20 d., antradienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Dust2“ ir „BC „Rhino“ ekipų.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus tris minutes rezultatu 3:5 pirmavo svečių komanda. Abi komandos dažnai klydo, tačiau labiau sekėsi šeimininkams, kurie jau pirmame kėlinuke nutolo. Skirtumas iki ilgosios pertraukos dar kiek paaugo ir šeimininkai buvo priekyje rezultatu 38:29.

Antroje rungtynių dalyje „Dust2“ išlaikė maždaug 20 taškų pranašumą. Svečiai nors ir labai stengėsi, bet intrigos jiems atkurti taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 76:55.

8 taškai

„Volinta Energy“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš BC „Rhino“ (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)J. Špokas atvedė „Dust2“ į pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 21:48 val.) „Dust2“ iškovojo Vasaros lygos III-ąją vietą (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 20:36 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.)„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)Autsaiderių dvikoje ‒ „Rimo & Patikima linija“ pirmoji pergalė (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 22:30 val.) „Plastena“ užtikrintai susitvarkė su „Dust2“. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 20:14 val.)BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą (2023 birželio 27 d., antradienis, 21:17 val.)„Volinta Energy“ įrodė savo pranašumą prieš „Dust2“ (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)MB „TR Project“ panaikino 17 taškų deficitą ir įveikė „Dust2“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)