Randeris vs ASU (71:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“

2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 22:14 val., peržiūros: 1456

2015 gruodžio 4 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje, C lygos, „ALT reklama“ pirmenybėse susitiko „Randeris“ (šeimininkai) ir „Asu“ (svečiai). Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos pergalę iškovojo „Asu“ rezultatu – 71:83. Jiems tai buvo pirmoji pergalė per du mačus, o „Randeris“ pralaimėjo visus tris susitikimus.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus – 4:4. Atkarpą 4:5 laimėjo svečiai ir išsiveržė į priekį – 8:9. Septynis taškus be atsako surinko „Asu“ ir nutolo – 8:16. Iki kėlinio pabaigos skirtumas sumažėjo dviem taškais – 12:18.

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingomis atakomis, o tada aštuonis taškus be atsako surinko svečiai ir skirtumas tapo dviženklis – 14:28. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tada tris tritaškius iš eilės sumetė Mantas Žemaitis ir skirtumas ištirpo iki penkių taškų – 25:30. Kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidė „Asu“ ir po dviejų kėlinių pirmavo dviženkliu skirtumu – 29:42.

Trečias kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po keturis taškus, o tada atkarpą 11:2 laimėjo „Randeris“ ir skirtumas liko keturi taškai – 44:48. Dar viena sėkminga šeimininkų atkarpa ir rezultatas tapo lygus – 51:51. Kėlinio pabaiga sužaista lygiai ir po trijų ketvirčių – 54:54.

Lemiamas kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po septynis taškus, o tada kiek geriau pasirodė „Randeris“ ir išsiveržė į priekį dviem taškais – 68:66, o tada įspūdingą seriją tritaškių sumetė Gytis Šiušė ir po jo penkiolika taškų iš eilės skirtumas šoktelėjo iki trylikos ir nugalėtojas abejonių nebekėlė – 68:83. Rungtynes užbaigė A. Janulevičiaus tritaškis ir netaiklūs jo baudos metimai ir galutinis rungtynių rezultatas – 71:83.

„Randeris“: Deividas Leonavičius – 17 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Žemaitis – 17 tšk., Edgaras Armonavičius – 12 tšk., Aurimas Janulevičius – 10 tšk., Edgaras Tarasovas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„ASU“: Gytis Šiušė – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Giedrius Šreiberis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Augustas Miliauskas – 13 tšk. (17 atk. kam.), Skirmantas Kadziauskas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vygantas Narkus – 11 tšk., Edgaras Surkys – 10 tšk.

A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Komandiškai žaidę SK „Neveronys“ neturėjo vargo dvikovoje su „Randeriu“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:15 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Randeriui“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 11:39 val.)