Nebajeris vs Randeris (69:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą

2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 02:29 val., peržiūros: 1334

Gruodžio 3 dieną, jachtklubo sporto salėje, įvyko C lygos „ALTreklama“ reguliariosios rungtynės. Savo jėgas išbandė „NeBajeris“ (šeimininkai) ir „Randeris“. „NeBajeris“ jau nuo pirmų minučių ėmėsi iniciatyvos ir išsiveržį į priekį. Šeimininkai savo pranašumą išlaikė iki ketvirto kėlinio, kuomet svečiai sugebėjo pasivyti varžovus ir persverti rezultatą. Visgi, „NeBajeris“ sugebėjo tvarkingai sužaisti rungtynių pabaigą ir iškovoti pergalę rezultatu (69 – 66).

Rungtynės šeimininkams prasidėjo tiesiog puikiai. Jie nieko nelaukę išsiveržė į priekį (10-2). Visgi kėlinukui įsibėgėjus, svečiai sugebėjo kiek prisivyti varžovus ir pirmam kėlinukui pasibaigus sumažinti deficitą iki 3 taškų (17 – 14).

Antrasis kėlinukas vėl kiek geriau prasidėjo šeimininkams. Šiam ketvirčiui įpusėjus, „NeBajerio“ krepšininkai padidino savo pranašumą iki 12 taškų (30-18). Tačiau kaip ir pirmąjame ketvirtyje, svečiai kiek geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir ilgosios pertraukos metu atsilikinėjo 7 taškais (34 – 27).

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikšelėje buvo ganėtinai lygus. Abejų ekipų žaidimas buvo lygus ir ekipos rodė, jog tikrai yra vertos viena kitos. Visgi per trečią kėlinuką, šeimininkams pavyko padidinti savo pranašumą 2’ais taškais ir po trijų kėlinių pirmauti rezultatu (51 – 42).

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo pilnas intrigos. Kur kas geriau pradėję žaisti svečiai kėlinukui įpusėjus pasivijo varžovus. Tam daug įtakos turėjo Laimonas Steponavičius, kuris pagavęs metimą suleido net 11 komandos taškų iš eilės. Likus 23 sekundėm ir rezultatui esant lygiam, „NeBajerio“ ekipos žaidėjas Marius Kazickas, pataikė lemiamą dvitaškį likus vos 10sekundžių iki rungtynių pabaigos. Po nesėkmingos svečių atakos, jie dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau jiems nepavyko. „NeBajeris“ laimėjo šias rungtynes rezultatu (69 – 66).

Nebajeris (S): Marius Kazickas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Mindaugas Krūvelis – 12 tšk., Tadas Čiuplys – 12 tšk.

Randeris: Laimonas Steponavičius – 32 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Edgaras Tarasovas – 10 tšk., Giedrius Janulevičius – 9 tšk.

BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:29 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)