KM „Žalgiris“ vs Clutch (56:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Clutch“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“

2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 21:40 val., peržiūros: 288

Lapkričio 6 d., pirmadienį, krepšinio mokykloje „Žalgiris“ buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (0-1) ir „Clutch“ (1-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Clutch“ ekipa iškart nutolo 2:10. Visgi, tada iniciatyvos ėmėsi D.Saudargas, kuris pataikė du tritaškius ir leido jauniesiems žalgiriečiams priartėti iki 15:17.

Antrojo kėlinio pradžioje svečius į priekį truktelėjo R.Banys, tritaškį pridėjo I.Ivanauskas, o „Clutch“ atkarpą laimėjo 0:13, įgijo dviženklę persvarą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 28:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje D. Saudargo metimai leido šeimininkams surengti nedidelį spurtą 7:0 ir iškart priartėti iki 35:42. Vėliau KM „Žalgiris“ dar mažino skirtumą iki trijų taškų, tačiau kėlinio antroje pusėje svečiai vėl perėmė iniciatyvą ir atstatė dviženklę persvarą. Po trijų kėlinių 45:57.

Ketvirtame kėlinuke „Clutch“ spurtavo 0:12, užtikrintai pabaigė rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 56:80 (15:17, 13:25, 17:15, 11:23).

9 taškai

„Clutch“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:09 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 21:30 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lankstukas“ pasiekė pergalę prieš „Clutch“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)M. Antanaičio keturgubas dublis ir „Gemavila“ ekipos lengva pergalė prieš KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)„Teltonika“ įsirašė retą pergalę (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 20:57 val.)„Rajonas“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2024 sausio 12 d., penktadienis, 22:22 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)