KM „Žalgiris“ vs ICE (56:118)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 15 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš KM „Žalgiris“

2024 sausio 15 d., Pirmadienis, 21:30 val., peržiūros: 309

Pirmadienį Krepšinio mokyklos "Žalgiris" sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose susitiko KM "Žalgiris" ir "ICE".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "ICE" ekipa, kur KM "Žalgiris" ekipai sunkiai sekėsi stabdyti greitas varžovų atakas ir su kiekviena minute pranašumas augo (12:25). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau pralaimėjo lentą po krepšiais, o tuo pasinaudoję "ICE" didinosi pranašumą sėkmingomis atakomis . Rezultatas po dviejų kėlinių – 25:59

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir "ICE" skaičiavo pusšimtį taškų pranašumą ( 39:97). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir svečiai iškovojo triuškinančią pergalę prieš KM "Žalgiris". Galutinis rezultatas – 56:118 (12:25, 13:34, 14:38, 17:21)

10 atk. kam.

„Clutch“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Clutch“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Lankstukas“ iškovojo pirmąją pergalę (2023 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:20 val.)M. Antanaičio keturgubas dublis ir „Gemavila“ ekipos lengva pergalė prieš KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:30 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)„Rajonas“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2024 sausio 12 d., penktadienis, 22:22 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Limobus“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:21 val.)