BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs VIRUSAS (92:78)Auksas » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 12 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Sėkmingas "Bangos energetikos & Diremtos" startas antrajame etape

Mantvydą Švėgždą bando uždengti Saulius Salmanavičius
2007 vasario 12 d., Pirmadienis, 23:38 val., peržiūros: 2760

Vėlai vakare pasibaigusiose varžybose tarp "Bangos energetikos & Diremtos" bei "Viruso" ekipų, pergalę, rezultatu 92:78, iškovojo šeimininkai. Teigiamą rezultatą jiems lėmė labai gerai sužaista pirma dvikovos pusė.

Pirmoje pirmojo kėlinio pusėje abi ekipos rungtyniavo apylygiai. Tačiau vėliau pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas. Jų persvarą ėmė didėti ir iki ketvirčio galo išaugo iki devynių taškų. Žaidimas aikštelėje nepasižymėjo dideliu grožiu. Buvo daroma daug klaidų bei pražangų.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Bangos energetikos & Diremtos“ krepšininkai spurtavo 18:3 ir įgijo solidžią 23-jų taškų persvarą. Vistik svečiai nepasimetė ir iki ilgosios pertraukos sumažino savo deficitą iki 15-os taškų.

Po pertraukos „Viruso“ žaidėjai žaidė geriau. Naudodamiesi apmaudžiomis šeimininkų klaidomis, jie neleido priešininkams dar labiau atitrūkti. Vistik šioje dvikovos dalyje iššovė „Bangos energetikos & Diremtos“ snaiperiai, pataikę 4 tolimus metimus iš 5. Jų dėka bendras skirtumas dar padidėjo keturiais taškais.

Paskutinioje dvikovos atkarpoje šeimininkai leido varžovams perimti iniciatyvą. Svečiai tuom pasinaudojo ir pradėjo mažinti atsilikimą. Pasižymėjo Karolis Petkevičius („Virusas“), pataikęs 3 tritaškius ir iš viso per šį kėlinį pelnęs 11 taškų. Deja, tačiau „Viruso“ žaidėjams pritrūko laiko dar labiau ką nors pakeisti. Pergalę, rezultatu 92:78, šventė „Bangos energetika & Diremta“.

Vieninteliam teisėjui Z.Mazilevskiui šeimininkai skyrė 7 balus, o svečiai – 5.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Mindaugas Stropus, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius ( 33 naud.kfc.). 15 įmetė Aurimas Juozapaitis, po 11 Dariaus Naudžiūno ir Mantvydo Švėgždos sąskaitoje.

„Viruso“ komandoje sublizgėjo Saulius Salmanavičius, surinkęs 26 taškus ir išprovokavęs 12 pražangų ( 18 naud.kfc.). Karolis Petkevičius ir Artūras Iliasovas atitinkamai pelnė 19 ir 16 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis teigė:“Nelabai geros varžybos, kai nuo 30 taškų persvaros lieka apie 10. Pasirodo ne visi žaidėjai gali tinkamai žaisti. Nuo atsarginių suolelio pakilę krepšininkai leido varžovams sumažinti skirtumą“.

Ketvirtoji "Bangos Energetikos - Diremtos" pergalė aukso lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 00:21 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė varžovus ir pagerino lygos rekordą! (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:21 val.)"Bangos Energetika & Diremta" padovanojo savo moterims pergalę (2007 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Neveronis" (2007 vasario 23 d., penktadienis, 00:30 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo bronzą (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Bangos energetika - Diremta" išvykoje šventė trečiąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:43 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 18:22 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškopė į pusfinalį (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" komandai (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:28 val.)