BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs DINAMO (112:57)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 10 d., Penktadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo"

Nugalėtojų krepšį atakuoja "Dinamo" lyderis Paulius Žekonis
2006 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 00:14 val., peržiūros: 4600
Pirmojo kėlinuko pradžioje šeimininkai kibo į darbą bei prišaudė tritaškių metimų, jie iš karto išsiveržė į priekį. Tuo tarpu "Dinamo" krepšininkai nors ir mėtė iš gana patogių padėčių, tačiau turbūt veikiami startinio jaudulio dažniausiai buvo ne taiklūs. "Bangos energetika-Diremta" nuo kelinio vidurio pakeitė žaidimo braižą ir daugiausiai stengėsi žaisti per priekinę liniją. Svečių gretose sunkiai buvo sulaikomas įžaidėjas Paulius Žekonis, kuris vien per pirmą kėlinuką išprovokavo net 5 pražangas ir pelnė 10 iš 14 komandos taškų.

Antrame ketvirtyje "Bangos energetikia – Diremta" ir toliau rodė taktiškai brandesnį krepšinį, o "Dinamo" puolimė rėmėsi daugiau individualiais veiksmais. Šeimininkai kėlinio pabaigoje sumažino apsukas bei atsipalaidavo ir skirtumas nustojo augęs jų naudai, bet jie jau buvo įgiję solidų pranašumą. Dinamiečiai per pirmąja rungtynių pusę atliko tik vieną rezultatyvų perdavimą.

Po pertraukos bangiečiai toliau "gesino" varžovus kibia gynyba, ir tai davė vaisių, kadangi jų priešininkai per 4 minutes nesugebėjo pelnyti nei vieno taško. "Dinamo" ekipa atrodė visiškai sutrikusi ir beviltiška, jos krepšininkai netgi nesugebėdavo sėkmingai išsimesti kamuolio iš užribio, o jį dažniausiai perimdavo vikrieji "Bangos energetikos -Diremtos" krepšininkai.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas, vienintelė išlikusi intriga tai šeimininkams kuo greičiau pelnyti 100 taškų ir tą jie padarė jau pirmoje kėlinuko pusėje. Gana įspudingas epizodas buvo vienos greitos atakos metu kaip praeitų metų oro karalius Dimitrijus Govoruchinas arba tarp draugų tiesiog Dima efektingai įkalė kamuolį iš viršaus per varžovo rankas, tuo sukeldamas dideles ovacijas saviškių tarpe. Taigi galutinis rungtynių rezultatas 112:57 bangiečių naudai.

Bangiečiai savo puikiu žaidimu pagerino "Aukso" lygos rekordą kaip komanda daugiausiai pelnusi tritakšių per vienerias rungtynes, jie tai padarė net 13 kartų!

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Darius Naudžiūnas (26 taškai, 28 naud. koef.) ir Mantvydas Švėgžda (22 taškai, 20 naud.koef). Pralaimėjusių gretose akivaizdžiai išsiskyrė Paulius Žekonis (26 taškai, 10 išprovokuotų pr.)

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis buvo patenkintas savo auklėtinių pasirodymu. Tai buvo gera treniruotė, kurių ir šiaip labai trūksta. Beje ir varžovas nebuvo stiprus, teigė strategas.
"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Neveronis" (2007 vasario 23 d., penktadienis, 00:30 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesunkiai įveikė "Alšėnus" (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:05 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Alšėnų" krepšininkus (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškopė į pusfinalį (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" komandai (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:28 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė varžovus ir pagerino lygos rekordą! (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:21 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 18:22 val.)"Bangos Energetika & Diremta" su kaupu atsilygino už pernykštį pralaimėjimą "Krepšinis.net" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:57 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo bronzą (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Bangos Energetika & Diremta" padovanojo savo moterims pergalę (2007 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)