Korys vs Kauno savivaldybė & Policija (88:56)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Korys“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją.

2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 01:02 val., peržiūros: 1091

Balandžio 9-ąją,“Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos ketvirtfinalio pirmasis susitikimas tarp šeimininkų „Korys“ ir svečių „Kauno savivaldybė & Policija“.Rungtynėse intriga buvo tik pirmas pora minučių,vėliau į priekį šovę šeimininkai tiesiog nebepaliko savo oponentams vilčių dar pakovoti dėl pergalės ir išsiveržė serijoje į priekį 1:0. Galutinis rungtynių rezultatas 88:56.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai,kurie išsiveržė į priekį 5:2,tačiau tai buvo vienintelis kartas,kai jie pirmavo.Nuo pat rungtynių pradžios ėmė ryškėti nesantaika tarp ekipų ir jau pirmosios akimirkomis netruko emocijų. Visgi vėliau sekė sėkminga šeimininkų atkarpa 11:0 ir jie perėmė iniciatyvą į savo rankas (13:5). Kėlinio pabaigoje abi ekipos apsikeitė taikliais metimais ir po pirmųjų 10-ies minučių šeimininkai priekyje buvo 17:10.

Antrajame ketvirtyje skirtumas dar buvo sumažėjęs iki 5taškų,tačiau tuomet vėl spurtavę „Korio“žaidėjai padidino pranašumą iki dviženklio (28:16). Iki pertaukos skirtumas padidėjo dar dvejais taškais ir rungtynėms įpusėjus „Korys“ pirmavo 36:22.

Po pertraukos šeimininkai ir toliau didino apsukas puolime,tačiau čia jie sulaukė tvirto atsakymo iš varžovų žaidėjo T.Simučio,kuris vien per pirmas 4minutes varžovus nubaudė 4tolimais metimais ir skirtumą sumažino iki 8. Tačiau be šio tritaškių pasirodymo svečiams sunkiai sekėsi ką nuveikti puolime,o į greitas atakas pasileidę varžovai ėmė ir vėl tolti ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo ganėtinais saugų 17taškų pranašumą 60:43.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ėmė tiesiog mėgautis žaidimu,o visiškai palūžę varžovai svaidė vieną netaiklų metimą po kito,kol galiausiai pralaimėję šį ketvirtį 15taškų pranašumu turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 88:56.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Gediminas Smuikys sakė: „ Tiek mes,tiek varžovai pradžioje atrodėme kiek apsnudę,vėliau įsibegėjome. Iš tikrųjų pykstame ant varžovų,kad jie specialiai neatvykinėjo į rungtynes,taip rinkdamiesi atkrintamosiose varžovą. Taip daryti negalima,todėl tikimės sekmadienį ir vėl laimėti,nes taip besielgianti komanda daro tik gėdą ir yra neverta žaisti šiose pirmenybėse.“

Korys: Dainius Balkus – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 23 tšk. (17 atk. kam.), Saulius Skruodys – 17 tšk., Gytis Naudžiūnas – 11 tšk.

Kauno savivaldybė & Policija: Audrius Vaivada – 16 tšk., Tadas Simutis – 14 tšk., Evaldas Sparnauskas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2015 balandžio 11 d., 00:26 val.
Nekurkite sąmokslo teorijų patys tiksliai to nežinodami. Atsiminkite, net jei ir buvo būtent taip, Lietuva yra laisva šalis ir kiekvienas turi teisę pasirinkti. Net jei šiuo atveju taip ir nutiko, jūs neturite teisės dėl to smerkti. Bet pripažinkite. Jūs tiksliai to nežinote.
Anonimas2015 balandžio 10 d., 08:17 val.
Čia juk Kauno savivaldybės atstovai kartu su policininkai lošia, tai normalu, kad renkasi su kuo žaisti :)
„Korys“ užtikrintai keliauja į finalą (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Korys“ po atkaklios kovos žengė žingsnį finalo link (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 06:54 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Korys“ ir toliau išlieka vienintele nepralaimėjusia komanda „30+“ lygoje (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:40 val.)