Korys vs Kauno savivaldybė & Policija (74:54)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“

2015 balandžio 20 d., Pirmadienis, 06:54 val., peržiūros: 1473

Balandžio 19 dieną, Kauno energijos sporto salėje, įvyko 30+ lygos „Sport turas“ pirmenybių, trečiosios ketvirtfinalio varžybos. Pagaliau suvesti savų saskaitų susitiko „Korys“ (šeimininkai) ir „Kauno savivaldybė & Policija“. Jau nuo pirmojo kėlinio įsibėgėję „Korio“ krepšininkai išlaikė turimą pranašumą ir vis labiau įsibėgėdami, galop palaužė savo varžovus 20 taškų skirtumu (74 – 54).

Rungtynėms prasidėjus, abi ekipos apsikeitė keliais taikliais metimais ir praėjus kelioms minutėms rezultatas buvo 8-6 „Korio“ naudai. Tačiau po to šeimininkai ėmėsi iniciatyvos ir pelnė 6 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį rezultatu (14-6). Likusi kėlinuko dalis buvo lygi, ir praėjus pirmosioms dešimt minučių „Korys“ pirmavo 8 taškais (18 – 10).

Antrasis kėlinukas buvo labai banguotas. Nors kėlinuko pradžia buvo ganėtinai rami, po to šeimininkai įsibėgėjo ir spurtavo (11-2) taip padidindami savo pranašumą iki 19 taškų (33-14). Tačiau svečiai neketino pasiduoti. Iškart po šeimininkų spurto „Kauno savivaldybė & Policija“ sukūrė savo pačių spurtą. Užbaigę kėlinuką atkarpa (3-15), jie sumažino savo deficitą iki 7 taškų (36 – 29).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai visiškai įsigėbėjo. „Korio“ žaidimas buvo daug agresyvesnis. Daug daugiau prasiveržimų po krepšiu, ko pasekoje matėme daug metimų iš po krepšio ir išprovokuotų pražangų. Jeigu ne palyginus neprastas svečių pataikymas, dėl kurio jie nebuvo visiškai sužlugdyti trečiam kėlinuke, viskas jau būtų buvę aišku po trijų kėlinių. Šeimininkai laimėjo kėlinuką rezultatu (20-11) ir šiam kėliniui pasibaigus, rezultatas buvo (56 – 40).

Paskutinis rungtynių kėlinukas jau buvo tarsi formalumas. Tai matėsi tiek svečių, tiek šeimininkų žaidime. Praėjus vos porai ketvirto kėlinio minučių, šeimininkai padidino savo persvarą iki 20 taškų (65-45). LIkusi kėlinuko dalis praėjo ganėtinai ramiai, ir lygiai, ko pasekoje „Korys“ iškovojo pergalę 20 taškų skirtumu (74 – 54).

Korys: Laimonas Zvegas – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Nerijus Paulauskas – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dainius Balkus – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Paulius Valentukonis – 13 tšk.

Kauno savivaldybė & Policija: Giedrius Klimavičius – 16 tšk., Martynas Balkus – 12 tšk., Tadas Ališauskas – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

„Korio“ treneris G.Smuikys:

„Na susirinkom visi, sumetėm savo metimus, nuo širdies sukovojom, ir laimėjom. Tai tiek“

SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:14 val.)„RBNuoma-IVNET“ neturėjo vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Visas rungtynes pirmavusi „ACME grupė“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo pranašumą prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)