Kaunas vs Komanda X (73:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Ketvirtajame kėlinuke prabudęs „Kaunas“ iškovojo pergalę

2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 23:11 val., peržiūros: 1095

Vėlų ketvirtadienio vakarą Jachtklubo salėje įvyko "C" lygos, „ALTreklama“ pirmenybių reguliariosios rungtynės tarp E pogrupio komandų "Kaunas"(5-2) ir "Komanda X"(0-6). Pergalę po atkaklios kovos, rezultatu 73-65, iškovojo "Kauno" komanda.

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamomis tolimais metimais. Įpusėjus antrajam kėlinukui "Komanda X" įgijo 9 taškų persvarą rungtynėse, 29-20. Iki kėlinuko "Kaunas" šiek tiek aptirdė skirtumą, 29-33.

Trečiajame kėlinuke prasidėjo linksmieji kalneliai: "Kaunas" spurtavo rezultatu 10-2, tačiau po kelių minučių gavo sausą atkarpą atgal 10-0 ir komandas jau skyrė dviženklis pranašumas, 39-49, "Komandos X" naudai. Po minutės pertraukėlės "Kaunas" vėl spurtavo rezultatu 10-2 ir visą intrigą perkėlė į lemiamą kėlinuką.

Ketvirtajame kėlinuke "Kaunas" nusprendė nebejuokauti ir patvirtino savo, kaip pogrupio lyderių etiketę. Užtikrintai laimėtas kėlinukas rezultatu 24-14, užfiksavo "Kauno" komandos pergalę rezultatu 73-65, kuri leido "Kauno" komandai išlikti E pogrupio viršūnėje.

Po rungtynių "Kauno" komandos krepšininkai pripažino, kad pirmieji trys varžybų kėlinukai nesusiklostė, tačiau ilgai ieškoti kaltų nereikėjo. Pagrindiniu rungtynių kaltininku įvardintas "Kauno" komandos žaidėjas G.Šuklevičiaus, kuris švenčia savo gimtadienį.

Kaunas: Andrius Olberkis – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Šuklevičius – 15 tšk., Žygimantas Pilipavičius – 13 tšk.

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 14 tšk. (12 atk. kam.), Deividas Puodžiulis – 13 tšk., Lukas Klangauskas – 11 tšk., Šarūnas Kesminas – 10 tšk.

Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:44 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)Trečiąjį kėlinį užtikrintai laimėjusi Birštono ekipa, iškovojo ir pergalę (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Atkakliai kovojusi „Komanda X“, ketvirtojo kėlinio viduryje palūžo ir nusileido „Aurelinui“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„Kaunas“ laimėjo paskutinėmis minutėmis (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:12 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidusi „Komanda X“ laimėjo varžybas (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:33 val.)Namuose žaidusi „Komanda X“ įveikė „Rind“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (1:1) (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:28 val.)