Komanda X vs New Team (87:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą

2015 vasario 17 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 1087

Antradienio vakarą Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių atkrintomosios rungtynės, kuriose susitiko „Komanda X“ (šeimininkai) ir „New team“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova, tačiau vienu žingnsiu priekyje buvo „Komanda X“. Vis dėlto, „New team“ ketvirtame kėlinyje subyrėjo puolimas ir gynybą, o tuo pasinaudoję šeimininkai susikrovė 19 taškų pranašumą prieš atsakomasiąs rungtynes – 87:68.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie greitomis atakomis įgijo septynių taškų pranašumą ( 11:4). M.Kriaučiūno vedami „New team“ ekipa atsigavo ir sušvelnino skirtumą iki trijų taškų, tačiau „Komanda X“ toliau diktavo sąlygas ir atstatė turėtą pranašumą ( 18:10). Likus žaisti apie dvi minutes svečiai suaktyvino savo gynybą ir sumažino skirtumą iki minimumo, o paskutinėmis sekundėmis M.Kriaučiūno dėjimas išvedė svečius į priekį – 20:21.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus „Komanda X“ vėl perėmė iniciatyvą į savas rankas ( 30:25), tačiau „New team“ aštriais prasiveržimais persvėrė rezultatą į savas rankas. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes svečiai neišsaugojo pranašumo savo rankose ir prieš ilgąją pertrauką šeimininkai įgijo minimalų pranašumą – 35:34.

Po ilgosios pertraukos „New team“ pataikė du tolimus tritaškius metimus ir įgijo trijų taškų pranašumą ( 39:42), bet „Komanda X“ sugebėjo laimėti atkarpą 8:0 bei atgal persverti rezultatą.Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė viena komanda neįrodė didesnio savo pranašumo. Kėlinuko pabaigoje „Komanda X“ sugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų ir įgijo trijų taškų pranašumą – 59:56.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus abi komandos varžovus sugebėdavo sustabdyti tik asmeninėmis pražangomis. Po taiklaus D.Petkausko tritaškio metimo „Komanda X“ įgijo 5 taškų pranašumą. Toliau „New team“ puolimas bei gynyba subyrėjo, o tuo pasinaudoję varžovai su kiekviena ataka didino savo pranašumą ( 80:66). Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir padidino savo pranašumą iki 19 taškų – 87:68.

Komanda X: Deividas Puodžiulis – 24 tšk., Dangirdas Vinkšnaitis – 22 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 14 tšk., Ernestas Kalinskas – 11 tšk.

New Team: Martynas Kriaučiūnas – 26 tšk., Domantas Inkrata – 14 tšk. (13 atk. kam.), Giedrius Merkevičius – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Komanda X“ ir antrose rungtynėse nepaliko vilčių „New Team“ ekipai. (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:01 val.)Namuose žaidusi „Komanda X“ įveikė „Rind“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (1:1) (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:28 val.)„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:27 val.)Tragiškai iš toli atakavę LCPP KK „Ragai“ nusileido „New Team“ ekipai (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 00:44 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ nesunkiai sutriuškino „New Team“ krepšininkus (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:00 val.)