Resmila.lt vs R2P Sport ‒ S/M (60:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 1506

Lapkričio 15 dieną, J. Grušo meno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Top Sport“ C lygos, B pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Resmila.lt“ (0-3) bei svečių statusą turėjusių „R2P Sport ‒ S/M“ (2-0) ekipų.

Pirmo ketvirčio pradžioje „R2P Sport ‒ S/M“ spurtavo 4:10, tačiau tada 6:0 spurtavo aikštelės šeimininkai, kurie išlygino rezultatą 10:10. Antroje kėlinuko pusėje abiem ekipom sunkiai sekėsi rinkti taškus, o po pirmo ketvirčio rezultatas buvo lygus 15:15.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dar vienu „R2P Sport ‒ S/M“ spurtu ir po L. Kalėdos dvitaškio svečiai nutolo 15:22, tačiau E.Jauneika ir M.Šiukščius taikliais metimais labai greitai aptirpdė varžovų pranašumą iki minimumo 23:24. Visgi, kėlinuko pabaigoje L. Andrijausko ir J. Pacevičiaus duetas leido „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai nutolti 24:33.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo puikiu „Resmila.lt“ krepšininkų žaidimu ir du taiklūs K. Aleksandravičiaus tolimi šūviai atstatė rungtynėse status quo 35:35. Tačiau į šį spurtą svečiai turėjo savo atsakymą – po tritaškį smeigė I.Vanagas ir L.Kalėda ir „R2P Sport ‒ S/M“ vėl atitrūko. Kėlinuko antroje pusėje tas pats svečių duetas L.Andrijauskas ir J.Pacevičius puikiai sužaidė puolime, o „R2P Sport ‒ S/M“ pirmavo 46:55.

Lemiamame ketvirtyje „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai nepaleido turimo pranašumo iš savo rankų, nors ir dažnai klydo, tačiau laikė iniciatyvą visą ketvirtį. Galutinis rungtynių rezultatas 60:69 svečių naudai, kuris leido „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai įsirašyti į savo sąskaitą trečiąją pergalę paeiliui.

Po rungtynių „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkas J.Šiaudikis kalbėjo: „buvo pakankamai sunku pradžioje persilaužti, komanda yra naujai sukomplektuota, tai vienas kito dar nelabai gerai pažįstam, dėl to buvo pakankamai sunku. Bet reziumė, pavyko palaužti priešininkų komandą, pavyko susiginti ir užpulti, ir tas atsispindėjo rezultate“.

Resmila.lt: Martynas Šiukščius – 19 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 14 tšk., Gintaras Petrauskas – 9 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Jonas Pacevičius – 23 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Laurynas Andrijauskas – 14 tšk., Ignas Vanagas – 13 tšk.

„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)R2P Sport-SIM ekipa nesunkiai įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:01 val.)„Hermio“ penketukas metė rimtą iššūkį grupės lyderiams „Resmila.lt“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 16:45 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Daug kietos kovos ir nervų pažymėtoje dvikoje ‒ LSK „Technoera“ šventė pergalę prieš „Resmila.lt“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)