KMAIK vs Ragai (75:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą.

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 1408

Pirmadienį, vasario 22 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "KMAIK" ir svečių teisėmis žaidę "Ragai" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "KMAIK" ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (23:17). Antrasis kėlinys geriau susiklostė "Ragų" ekipai, kuriai pavyko persverti rezultatą – (37:41). Trečiasis kėlinys vėl geriau susiklostė svečiams, kurie dar šiek tiek padidino pranašumą – (54:63) Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, "KMAIK" atkakliai stengėsi priartėti prie varžovų, bet protingai sužaidę svečiai išsaugojo įgytą pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (75:85).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "KMAIK" ekipos tolimu metimu, jau sekančioje atakoje "Ragų" ekipa atsakė tuo pačiu ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo lygus – (3:3). Sužaidus dar apie 2 minutes komandos apsikeitė po kelias rezultatyvias atakas ir rezultatas toliau buvo lygus – (7:7). Prabėgus dar apie 4 minutes šeimininkai surengė spurtą – (12:2), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (19:9). Per likusį laiką svečiams pavyko šiek tiek geriau užbaigti kėlinį ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:17).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Ragų" ekipai, kuriai sužaidus apie 4 minutes pavyko priartėti iki minimumo – (28:27). Sužaidus dar porą minučių ir kėliniui įpusėjus svečiai išlygino rezultatą – (34:34). Antroje kėlinio dalyje "Ragų" ekipą pilnai perėmė iniciatyvą, persvėrė rezultatą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:41).

Trečiasis kėlinys prasidėjo kiek geriau sužaista "KMAIK" ekipos atkarpa – (7:2), po kurios pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (44:43). Sužaidus dar porą minučių ir kėliniui įpusėjus komandos dar po kelis kartus apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir rezultatas tapo lygus – (47:47), Antroje kėlinio dalyje svečių ekipa sužaidė labai sėkmingą atkarpą – (7:16), po kurios trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (54:63).

Ketvirtasis kėlinys žadėjo atkaklią kovą. "KMAIK" ekipa nuo pirmų minučių ėmė po truputi mažinti atsilikimą. Sužaidus apie 5 kėlinio minutes šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų – (64:70). Antroje kėlinio dalyje sužaidus pirmas 3 minutes "Ragų" ekipai dar kartą pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio taško – (68:81). Visgi per likusį laiką šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą tik iki 10 taškų ir rungtynės baigėsi "Ragų" ekipos pergalę rezultatu – (75:85).

Po laimėtų rungtynių "Ragų" ekipos treneris kalbėjo: "Buvo sunku pradžioje įsibėgėti, vakar turėjome rungtynes ir žaidėme tik penkiese, šiandieną tie patys penki vėl žaidė, tai truputi sunku buvo kol įsibėgėjome. Vėliau įsibėgėjome, pristabdėme jų puolimą ir po truputi atitrūkinėjome nuo jų. Šiandieną neblogai pataikėme, atkovojome daug kamuolių ir laimėjome."

KMAIK: Imantas Šturma – 30 tšk., Gražvydas Mockus – 17 tšk., Arnas Petrauskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.)

Ragai (S): Donatas Želvys – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Arnoldas Račickas – 21 tšk. (14 atk. kam.), Viktoras Žukauskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Kazikaitis – 12 tšk.

LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 23:50 val.)„KMAIK“po įnirtingos kovos išsivežė pergalę iš „Kauno NTI ‒ PN“ valdų (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)