KAUNO ENERGIJA vs BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ (86:76)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 06 d., Penktadienis, 20:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Kauno Energija“ įveikė „Baltijos baldų grupės“ komandą

2009 kovo 07 d., Šeštadienis, 00:37 val., peržiūros: 5756

Šį vakarą (03.06) Kauno Energijos sporto salėje vyko „Įmonių+“ lygos rungtynės tarp „Kauno Energijos“ (šeimininkai) ir svečių – „Baltijos baldų grupės“ komandų. Svečiams pavyko savo žaidimo ritmą varžovams diktuoti tik pirmame kėlinyje, nes po to iniciatyvą perėmę „Kauno energijos“ krepšininkai išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos neleisdami savo varžovams priartėti arčiau nei 10 taškų skirtumas. Varžybos ir baigėsi dešimties taškų skirtumu 86-76.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie antrąją rungtynių minutę pirmavo 4-8. Tačiau jau kėlinio viduryje iniciatyvą į savo rankas perėmę aikštelės šeimininkai pasivijo savo varžovus ir šeštąją rungtynių pirmojo kėlinio minutę, po taikliai sumestų abiejų M. Antanaičio baudų metimų „Kauno energijos“ krepšininkai įsiveržė į priekį 13-11. Vėliau šį pranašumą šeimininkai dar šiek tiek padidino ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 27-21.

Antrame rungtynių kėlinyje abi komandos šiek tiek sulėtino žaidimo tempą, o „Baltijos baldų grupės“ komandos pagrindinis ginklas komandos kapitonas – M.Kandrotas iki tol įmetęs penkis tritaškius iš tiek pat mestų metimų, kelis kartus prašovė pro šalį. „Kauno energija“ susitvarkė su varžovų lyderiais ir kėlinio pabaigoje susikrovė 9 taškų persvarą, būtent tokiu skirtumu ir laimėdama antrąjį rungtynių kėlinį 50-41.

Po rungtynių ilgosios pertraukos į žaidimą su didžiuliu užsidegimu sugrįžo „Kauno energija“ ir spurtuodama 13-0, įgyjo net 22 taškų persvarą, tuo tarpu svečiai vieną po kito mėtė beveik iš šimtaprocentinių progų pro šalį. Nors antroje kėlinio dalyje svečiai atsigavo, tačiau jie menkai sumažino trečiame kėlinyje išaugusį skirtumą. Trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu 75-56.

Paskutiniame kėlinyje „Baltijos baldų grupės“ komanda pradėjo mažinti šeimininkų pranašumą, aptirpdydami jį iki 10 taškų, tačiau „Kauno energija“ nenorėdama rupesčių paskutinėmis minutėmis neatsipalaidavo ir išlaikė šią dviženklę persvarą iki rungtynių galo. Pergalę šventė „Kauno energija“ rezultatu 86-76.

Po rungtynių kalbinti „Kauno energijos“ žaidėjai teigė, kad šios dienos tikslas buvo pasiektas – iškovota pergalė.

"Servisa - ICT" nesunkiai įveikė "Baltijos baldų grupės" ekipą (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:18 val.)„Kauno Energija“ svečiuose įveikė „Statybų vizija & LVA“ (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Kauno Autobusai" svečiuose įveikė "Baltijos Baldų Grupė" ekipą (2009 sausio 16 d., penktadienis, 23:09 val.)Sudėtinga "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:24 val.)Lengva "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:38 val.)Užtikrinta "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 21:43 val.)"Lietuvos dujos" įrodė pranašumą prieš "Baltijos baldų grupę" (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:12 val.)"Kauno Energija" neišbarstė pirmuose kėliniuose sukaupto pranašumo (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)"Kauno Energija" įrodė savo pranašumą "Kauno Autobusams" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 00:35 val.)"Kauno energija" nupūtė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)