KAUNO ENERGIJA vs KAUNO AUTOBUSAI (80:73)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 30 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Energija" įrodė savo pranašumą "Kauno Autobusams"

2009 sausio 31 d., Šeštadienis, 00:35 val., peržiūros: 3844

Šį penktadienį (01 30 d.) Kauno Energijos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių + " lygos ekipos – "Kauno Energija" (šeimininkai) ir "Kauno Autobusai" (sevčiai). Po visas rungtynes vykusios atkaklios, kovos, kai komandų žaidėjai negailėjo nei savęs, nei kitų, visgi paskutiniajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo susikrauti 10 taškų persvarą ir leisdami ją sumažinti tik iki 7, jie ir laimėjo šias sunkias rungtynes. 80:73

Jau pirmajame kėlinyje buvo aišku,kad komandos nenusiteikusios juokauti. Abi ekipos grūmėsi iš visų jėgų ir jau pirmajame kėlinyje svečių ekipos žaidėjas M.Zdanauskas turėjo palikti aikštelę, nes patyrė kojos traumą. Komandų žaidėjai, aistringai reaguodavo į teisėjų sprendimus ir įvykius aikštelėje, o už pernelyg garsiai reikštą nepasitenkinimą "Kauno Energijos" žaidėjas M.Antanaitis, buvo nubaustas techine pražanga. Šį kėlinį minimaliu skirtumu laimėjo svečių ekipa. 20:21.

Antrajame ketvirtyje vėlgi kova vyko dėl kiekvieno kamuolio, tačiau šįkart svečių ekipa pamažu ėmė įgyti pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką jie turėjo jau 5 taškų pranašumą. 37:32.

Per pertrauką pailsėję krepšininkai vėl puolė į kovą. Šįkart aikštelę trumpam teko palikti svečių ekipos žaidėjui, kuriam atakos metu buvo prakirstas antakis. Visą kėlinį kova vyko taškas į tašką ir nei vieni, nei kiti nesugebėjo primesti valios varžovams. Prieš paskutinįji kėlinį, skirtumas tarp komandų išliko nepakitęs. Tas pačiais 5 taškais pirmavo šeimininkų ekipa. 54:49.

Lemiamajame ketvirtyje aikštelėje vyko tokia pat kova,kaip ir prieš tai buvusiuose, tačiau pamažu išryškėjo šeimininkų pranašumas, vienu metu jie buvo įgiję net 14 taškų persvarą, tačiau jiems atitrūkti visiškai neleido R>Juškevičius, šiame kėlinyje tempęs savo komanda ir pelnęs net 16 iš 24 komandos taškų (5/7 tritaškių). Visgi,kaip sakoma – vienas lauke, ne karys ir šeimininkų ekipa sugebėjo išlaikyti 7 taškų persvarą iki kėlinio galo ir laimėjo šias sunkias rungtynes. 80:73.

Abiejų komandų treneriai pripažino,kad rungtynės buvo negražios ir atkaklios ir šįkart, tikrai laimėjo stipresnieji. Svečių ekipos treneris šyptelėjęs pasiguodė,kad praeitas varžybas laimėjo jie ir tikisi tai pakartoti ateinančiame susitikime. treneris taip pat apgailestvao,kad komanda žaidė nepilnos sudėties ir negalėjo parodyti tikrojo savo pajėgumo, tačiau sutiko,kad pralaimėjo pelnytai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo S.Staniulis, pelnęs 23 taškus, taip pat atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavęs 5 varžovų pražangas.Jam puikiai talkino 16 taškų ir 14 atkovotų kamuolių pridėjęs D.Sakalauskas. P.Augulis pelnė 14 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

"Kauno Autobusų" gretose išsiskyrė D.Lugauskas ir R.Juškevičius , pelnę po 18 taškų. 17 taškų ir 6 atkovotus kamuolius pridėjo E.Juškevičius.

"Kauno Energija" neišbarstė pirmuose kėliniuose sukaupto pranašumo (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)"Lytagra" sutriuškino "Kauno autobusus" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Kauno Energija" nepaliko jokių vilčių "Topo Centrui" (2009 kovo 17 d., antradienis, 21:02 val.)"Kauno kvarcas" neatsilaikė prieš "Kauno energiją" (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 14:59 val.)"Kauno energija" nupūtė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Kauno energija" iškovojo 6-ąją pergalę (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:48 val.)"Kauno energija" pergalę iškovojo tik po pratęsimo (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Kauno Energija" tik rungtynių pabaigoje palaužė "Autokontaktą" (2008 spalio 31 d., penktadienis, 23:53 val.)"Sporto fėja - IV" nugalėjo "Kauno autobusus" (VIDEO) (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Kauno Energija“ įveikė „Baltijos baldų grupės“ komandą (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 00:37 val.)